Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Şehrin Işıkları 5 yarışmamızın ilk sergisi EPDK’da
Şehrin Işıkları 5 yarışmamızın ilk sergisi EPDK’da  23.10.2017
Şehrin Işıkları 5 yarışmamızın ilk sergisi EPDK’da

Ülke çapında yapılan “Gece ve Işık” temalı yarışmamızda dereceye giren 50 fotoğrafın görücüye çıktığı serginin açılışını EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz ve Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir yaptı. Ayrıca Limak Enerji CEO’su İsmail Ergüneş ve Genel Müdürümüz İbrahim Gümüşlü de sergimize katıldı.

Yarışmada dereceye giren fotoğraflar Türkiye’nin çeşitli illerinde sergileniyor. Ulusal çapta düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından yarışmacıların katıldığı “Gece ve Işık” temalı “Şehrin Işıkları” yarışmamıza 17 Temmuz- 1 Eylül tarihleri arasında 3 bin 821 başvuru yapıldı.

“Şehrin Işıkları” sergisi 23-27 Ekim tarihleri arasında gezilebilecek.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.