Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Enerjinin Zirvesindeydik!
Enerjinin Zirvesindeydik!  17.10.2017
Enerjinin Zirvesindeydik!

UEDAŞ olarak lokomotifi olduğumuz "Türkiye'nin Enerji Akademisi" Projesi ile Limak Holding olarak Altın Voltaj Sosyal Sorumluluk Ödülü'nü kazandık.

Türkiye Enerji Sektörünün "En Büyük Aile Buluşması" olarak nitelendirilen 8. Türkiye Enerji Zirvesi, bu yıl Antalya'da gerçekleştirildi. Enerji sektörü ile ilgili önemli konuların yer aldığı zirve kapsamında verilen Başarı Ödüllerinde Limak Holding tarafından yürütülen Türkiye'nin Enerji Akademisi, sosyal sorumluluk kampanyası ile sürdürülebilir çevresel politikalar alanında sektöre olan katkılarından dolayı "Altın Voltaj" ödülünü kazandık.

Ödül,TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız tarafından Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nihat ÖZDEMİR'e takdim edildi.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.