Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Biga İşletmemizden Çan Belediyesi'ne Ziyaret
Biga İşletmemizden Çan Belediyesi'ne Ziyaret  6.10.2017
Biga İşletmemizden Çan Belediyesi'ne Ziyaret

Biga İşletme Müdürümüz Sami KÖSEHALİLOĞLU ve Çan İşletmemize yeni atanan İşletme Koordinatörümüz Hasan YILMAZ, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU'yu makamında ziyaret etti.

Toplantının ardından konuşan Biga İşletme Müdürümüz Sami KÖSEHALİLOĞLU ise KUZU'ya desteklerinden dolayı teşekkür ederek bölgede UEDAŞ'ın verdiği kaliteli hizmeti sürdürmeye devam edeceklerini belirtti.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.