Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Mudanya İşletmemizden Mudanya Kaymakamına Ziyaret
UEDAŞ Mudanya İşletmemizden Mudanya Kaymakamına Ziyaret  2.10.2017
UEDAŞ Mudanya İşletmemizden Mudanya Kaymakamına Ziyaret

UEDAŞ Nilüfer İşletme Müdürümüz Nejdet Şenöz ve Mudanya İşletme Şefimiz Ahmet Asan, Mudanya Kaymakamı Faik Oktay SÖZER'i makamında ziyaret etti. Ziyarette göreve yeni atanan Mudanya İşletme Şefimiz Ahmet Asan'a başarılar dileyen Mudanya Kaymakamı Faik Oktay SÖZER, UEDAŞ'ın Mudanya'daki çalışmaları hakkında bilgi aldı. Karşılıklı işbirliğinin devam etmesinin bölge için önemli olduğunu vurgulayan Nilüfer İşletme Müdürümüz Nejdet Şenöz, UEDAŞ'a verdiği destekten ötürü SÖZER'e teşekkür etti.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.