Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Mudanya İşletmemizden Mudanya Kaymakamına Ziyaret
UEDAŞ Mudanya İşletmemizden Mudanya Kaymakamına Ziyaret  2.10.2017
UEDAŞ Mudanya İşletmemizden Mudanya Kaymakamına Ziyaret

UEDAŞ Nilüfer İşletme Müdürümüz Nejdet Şenöz ve Mudanya İşletme Şefimiz Ahmet Asan, Mudanya Kaymakamı Faik Oktay SÖZER'i makamında ziyaret etti. Ziyarette göreve yeni atanan Mudanya İşletme Şefimiz Ahmet Asan'a başarılar dileyen Mudanya Kaymakamı Faik Oktay SÖZER, UEDAŞ'ın Mudanya'daki çalışmaları hakkında bilgi aldı. Karşılıklı işbirliğinin devam etmesinin bölge için önemli olduğunu vurgulayan Nilüfer İşletme Müdürümüz Nejdet Şenöz, UEDAŞ'a verdiği destekten ötürü SÖZER'e teşekkür etti.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.