Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Mudanya İşletmemizden Mudanya Kaymakamına Ziyaret
UEDAŞ Mudanya İşletmemizden Mudanya Kaymakamına Ziyaret  2.10.2017
UEDAŞ Mudanya İşletmemizden Mudanya Kaymakamına Ziyaret

UEDAŞ Nilüfer İşletme Müdürümüz Nejdet Şenöz ve Mudanya İşletme Şefimiz Ahmet Asan, Mudanya Kaymakamı Faik Oktay SÖZER'i makamında ziyaret etti. Ziyarette göreve yeni atanan Mudanya İşletme Şefimiz Ahmet Asan'a başarılar dileyen Mudanya Kaymakamı Faik Oktay SÖZER, UEDAŞ'ın Mudanya'daki çalışmaları hakkında bilgi aldı. Karşılıklı işbirliğinin devam etmesinin bölge için önemli olduğunu vurgulayan Nilüfer İşletme Müdürümüz Nejdet Şenöz, UEDAŞ'a verdiği destekten ötürü SÖZER'e teşekkür etti.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.