Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Nilüfer ve Yıldırım'ın Merkezinde
UEDAŞ Nilüfer ve Yıldırım'ın Merkezinde  28.9.2017
UEDAŞ Nilüfer ve Yıldırım'ın Merkezinde

UEDAŞ Bursa Genel Müdürlük yerleşkesinde hizmet veren iki merkez işletmemiz (Nilüfer ve Yıldırım) ilçelere taşındı.

Nilüfer ve Yıldırım İşletme Müdürlüklerimiz, hizmet kalitesini artırmak ve müşterilerine daha yakın olmak amacıyla 25 Eylül’den itibaren yeni binalarında hizmete başladı. İşletme Müdürlüklerimizde yapılan işlemler arasında; “Ön Abonelik işlemleri, Enerji Müsaadeleri, Teknik Kabuller, Kaçak Kontrolleri, Sayaç İşlemleri, Dilekçe kabulleri, Sokak Aydınlatması, Arıza Bildirimleri, Yatırım ve Diğer Talepler” konusunda başvurular yer alıyor. İşletmelermiz hafta içi 08.00-18.00 saatleri arasında vatandaşın hizmetine açık tutulacak. Nilüfer İşletme Müdürlüğümüz, İhsaniye Mahallesi İmece Sokak No:2 Nilüfer adresinde yer alan Plaza 16 Etkinlik ve Yaşam Merkezi’nde Yıldırım İşletme Müdürlüğümüz ise, Duaçınarı Mahallesi, Ankara Yolu Caddesi No:141 Yıldırım adresinde hizmet verecek.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.