Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Nilüfer ve Yıldırım'ın Merkezinde
UEDAŞ Nilüfer ve Yıldırım'ın Merkezinde  28.9.2017
UEDAŞ Nilüfer ve Yıldırım'ın Merkezinde

UEDAŞ Bursa Genel Müdürlük yerleşkesinde hizmet veren iki merkez işletmemiz (Nilüfer ve Yıldırım) ilçelere taşındı.

Nilüfer ve Yıldırım İşletme Müdürlüklerimiz, hizmet kalitesini artırmak ve müşterilerine daha yakın olmak amacıyla 25 Eylül’den itibaren yeni binalarında hizmete başladı. İşletme Müdürlüklerimizde yapılan işlemler arasında; “Ön Abonelik işlemleri, Enerji Müsaadeleri, Teknik Kabuller, Kaçak Kontrolleri, Sayaç İşlemleri, Dilekçe kabulleri, Sokak Aydınlatması, Arıza Bildirimleri, Yatırım ve Diğer Talepler” konusunda başvurular yer alıyor. İşletmelermiz hafta içi 08.00-18.00 saatleri arasında vatandaşın hizmetine açık tutulacak. Nilüfer İşletme Müdürlüğümüz, İhsaniye Mahallesi İmece Sokak No:2 Nilüfer adresinde yer alan Plaza 16 Etkinlik ve Yaşam Merkezi’nde Yıldırım İşletme Müdürlüğümüz ise, Duaçınarı Mahallesi, Ankara Yolu Caddesi No:141 Yıldırım adresinde hizmet verecek.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.