Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Nilüfer ve Yıldırım'ın Merkezinde
UEDAŞ Nilüfer ve Yıldırım'ın Merkezinde  28.9.2017
UEDAŞ Nilüfer ve Yıldırım'ın Merkezinde

UEDAŞ Bursa Genel Müdürlük yerleşkesinde hizmet veren iki merkez işletmemiz (Nilüfer ve Yıldırım) ilçelere taşındı.

Nilüfer ve Yıldırım İşletme Müdürlüklerimiz, hizmet kalitesini artırmak ve müşterilerine daha yakın olmak amacıyla 25 Eylül’den itibaren yeni binalarında hizmete başladı. İşletme Müdürlüklerimizde yapılan işlemler arasında; “Ön Abonelik işlemleri, Enerji Müsaadeleri, Teknik Kabuller, Kaçak Kontrolleri, Sayaç İşlemleri, Dilekçe kabulleri, Sokak Aydınlatması, Arıza Bildirimleri, Yatırım ve Diğer Talepler” konusunda başvurular yer alıyor. İşletmelermiz hafta içi 08.00-18.00 saatleri arasında vatandaşın hizmetine açık tutulacak. Nilüfer İşletme Müdürlüğümüz, İhsaniye Mahallesi İmece Sokak No:2 Nilüfer adresinde yer alan Plaza 16 Etkinlik ve Yaşam Merkezi’nde Yıldırım İşletme Müdürlüğümüz ise, Duaçınarı Mahallesi, Ankara Yolu Caddesi No:141 Yıldırım adresinde hizmet verecek.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.