Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İnegöl İşletmemizden Hayırlı Olsun Ziyareti
İnegöl İşletmemizden Hayırlı Olsun Ziyareti  20.9.2017
İnegöl İşletmemizden Hayırlı Olsun Ziyareti

İnegöl İşletme Müdürümüz Hasan Ali YÖRÜK, İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan İlhami ARAALİ'yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İnegöl İşletmemize bağlı bölgenin detaylarının da aktarıldığı ziyarete İnegöl İşletme Müdürümüz Hasan Ali YÖRÜK'ün yanı sıra Kurumsal İletişim Uzmanımız Hakan KAYA'da katıldı. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden ARAALİ ayrıca başarılı faaliyetlerinden dolayı işletmemize teşekkür etti.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.