Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / EKAT Yenileme Eğitimi'ne LEVENTOĞLU Ziyareti
EKAT Yenileme Eğitimi'ne LEVENTOĞLU Ziyareti  20.9.2017
EKAT Yenileme Eğitimi'ne LEVENTOĞLU Ziyareti

TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU, 18-22 Eylül 2017 tarihlerinde Edremit İşletme personellerimizin de katıldığı ve İzmir Işıklar Eğitim Merkezinde gerçekleşen EKAT Yenileme eğitimini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Denetim amaçlı kurumu ziyaret eden TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU ve beraberindeki heyet, Edremit İşletme personellerimiz ile sohbet ederek UEDAŞ’tan memnun olup olmadıklarını sordu. UEDAŞ’tan memnun olduğunu dile getiren personeller ile hatıra fotoğrafı çektiren LEVENTOĞLU incelemelerin ardından eğitim kurumundan ayrıldı.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.