Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / EKAT Yenileme Eğitimi'ne LEVENTOĞLU Ziyareti
EKAT Yenileme Eğitimi'ne LEVENTOĞLU Ziyareti  20.9.2017
EKAT Yenileme Eğitimi'ne LEVENTOĞLU Ziyareti

TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU, 18-22 Eylül 2017 tarihlerinde Edremit İşletme personellerimizin de katıldığı ve İzmir Işıklar Eğitim Merkezinde gerçekleşen EKAT Yenileme eğitimini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Denetim amaçlı kurumu ziyaret eden TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU ve beraberindeki heyet, Edremit İşletme personellerimiz ile sohbet ederek UEDAŞ’tan memnun olup olmadıklarını sordu. UEDAŞ’tan memnun olduğunu dile getiren personeller ile hatıra fotoğrafı çektiren LEVENTOĞLU incelemelerin ardından eğitim kurumundan ayrıldı.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.