Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / EKAT Yenileme Eğitimi'ne LEVENTOĞLU Ziyareti
EKAT Yenileme Eğitimi'ne LEVENTOĞLU Ziyareti  20.9.2017
EKAT Yenileme Eğitimi'ne LEVENTOĞLU Ziyareti

TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU, 18-22 Eylül 2017 tarihlerinde Edremit İşletme personellerimizin de katıldığı ve İzmir Işıklar Eğitim Merkezinde gerçekleşen EKAT Yenileme eğitimini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Denetim amaçlı kurumu ziyaret eden TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU ve beraberindeki heyet, Edremit İşletme personellerimiz ile sohbet ederek UEDAŞ’tan memnun olup olmadıklarını sordu. UEDAŞ’tan memnun olduğunu dile getiren personeller ile hatıra fotoğrafı çektiren LEVENTOĞLU incelemelerin ardından eğitim kurumundan ayrıldı.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.