Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'ye, Başkan DÜNDAR'dan Ziyaret
Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'ye, Başkan DÜNDAR'dan Ziyaret  20.9.2017
Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'ye, Başkan DÜNDAR'dan Ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa DÜNDAR, Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'yü ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu. Toplantıya Başkan DÜNDAR'ın yanı sıra Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Cem Kürşad HASANOĞLU ve basın mensupları katıldı. Osmangazi Bölgesi projeleri ve UEDAŞ ile işbirliği yapılabilecek alanlarda karşılıklı destek sözü verilen toplantının ardından Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa DÜNDAR'a Şehrin Işıkları yarışmamızda dereceye giren bir fotoğraf hediye etti.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.