Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'ye, Başkan DÜNDAR'dan Ziyaret
Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'ye, Başkan DÜNDAR'dan Ziyaret  20.9.2017
Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'ye, Başkan DÜNDAR'dan Ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa DÜNDAR, Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'yü ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu. Toplantıya Başkan DÜNDAR'ın yanı sıra Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Cem Kürşad HASANOĞLU ve basın mensupları katıldı. Osmangazi Bölgesi projeleri ve UEDAŞ ile işbirliği yapılabilecek alanlarda karşılıklı destek sözü verilen toplantının ardından Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa DÜNDAR'a Şehrin Işıkları yarışmamızda dereceye giren bir fotoğraf hediye etti.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.