Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'ye, Başkan DÜNDAR'dan Ziyaret
Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'ye, Başkan DÜNDAR'dan Ziyaret  20.9.2017
Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'ye, Başkan DÜNDAR'dan Ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa DÜNDAR, Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'yü ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu. Toplantıya Başkan DÜNDAR'ın yanı sıra Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Cem Kürşad HASANOĞLU ve basın mensupları katıldı. Osmangazi Bölgesi projeleri ve UEDAŞ ile işbirliği yapılabilecek alanlarda karşılıklı destek sözü verilen toplantının ardından Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa DÜNDAR'a Şehrin Işıkları yarışmamızda dereceye giren bir fotoğraf hediye etti.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.