Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Edremit İşletmemizden Eğitime Destek
Edremit İşletmemizden Eğitime Destek  20.9.2017
Edremit İşletmemizden Eğitime Destek

Bu yıl tamamlanan ve 2017-2018 yılı Eğitim-Öğretim döneminde eğitime başlayan Edremit Ortaokulu'na UEDAŞ olarak destek verdik.

Edremit İşletme Müdürlüğümüz tarafından, okul koridorlarına bilimsel içerikli afişlerin yer aldığı "Matematik Sokağı"nın tefrişatı ile beden eğitimi derslerinde kullanılmak üzere basketbol, futbol ve voleybol topu desteğinde bulunuldu.

Destekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edremit Ortaokulu Müdürü İsmail ŞAHAN, katkılarından dolayı Edremit İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN'a teşekkür belgesi takdim etti. Ziyaretin ardından konuşan Edremit İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN, UEDAŞ olarak her zaman eğitime olan desteklerinin devam edeceğini belirtti. Ayrıca BOZAN, misafirperverliğinden dolayı okul müdürüne teşekkür ederken, 2017-2018 eğitim yılında eğitim görecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.