Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Edremit İşletmemizden Eğitime Destek
Edremit İşletmemizden Eğitime Destek  20.9.2017
Edremit İşletmemizden Eğitime Destek

Bu yıl tamamlanan ve 2017-2018 yılı Eğitim-Öğretim döneminde eğitime başlayan Edremit Ortaokulu'na UEDAŞ olarak destek verdik.

Edremit İşletme Müdürlüğümüz tarafından, okul koridorlarına bilimsel içerikli afişlerin yer aldığı "Matematik Sokağı"nın tefrişatı ile beden eğitimi derslerinde kullanılmak üzere basketbol, futbol ve voleybol topu desteğinde bulunuldu.

Destekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edremit Ortaokulu Müdürü İsmail ŞAHAN, katkılarından dolayı Edremit İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN'a teşekkür belgesi takdim etti. Ziyaretin ardından konuşan Edremit İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN, UEDAŞ olarak her zaman eğitime olan desteklerinin devam edeceğini belirtti. Ayrıca BOZAN, misafirperverliğinden dolayı okul müdürüne teşekkür ederken, 2017-2018 eğitim yılında eğitim görecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.