Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Edremit İşletmemizden Eğitime Destek
Edremit İşletmemizden Eğitime Destek  20.9.2017
Edremit İşletmemizden Eğitime Destek

Bu yıl tamamlanan ve 2017-2018 yılı Eğitim-Öğretim döneminde eğitime başlayan Edremit Ortaokulu'na UEDAŞ olarak destek verdik.

Edremit İşletme Müdürlüğümüz tarafından, okul koridorlarına bilimsel içerikli afişlerin yer aldığı "Matematik Sokağı"nın tefrişatı ile beden eğitimi derslerinde kullanılmak üzere basketbol, futbol ve voleybol topu desteğinde bulunuldu.

Destekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edremit Ortaokulu Müdürü İsmail ŞAHAN, katkılarından dolayı Edremit İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN'a teşekkür belgesi takdim etti. Ziyaretin ardından konuşan Edremit İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN, UEDAŞ olarak her zaman eğitime olan desteklerinin devam edeceğini belirtti. Ayrıca BOZAN, misafirperverliğinden dolayı okul müdürüne teşekkür ederken, 2017-2018 eğitim yılında eğitim görecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.