Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / "Şehrin Işıkları" Ödülleri Sahiplerini Buldu
"Şehrin Işıkları" Ödülleri Sahiplerini Buldu  16.9.2017

Geleneksel “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmamızın sonuçları belli oldu. Bu yıl 5’ncisi düzenlenen ve rekor katılımın olduğu yarışmanın ödülleri 15 Eylül Cuma günü düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçıların yarıştığı ve bu yıl 5’ncisi düzenlenen “Gece ve Işık” temalı “Şehrin Işıkları” yarışmanın sonuçlarını açıklandı. Ödüller İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık’ın katıldığı törenle sahiplerine verildi.

REKOR KATILIM

Bu yıl 5’ncisi gerçekleştirilen ve Türkiye’nin dört bir yanından yarışmacıların katıldığı “Gece ve Işık” temalı “Şehrin Işıkları” yarışması için 17 Temmuz- 1 Eylül tarihleri arasında başvuran 3 bin 821 fotoğraf, jüri tarafından incelendi ve 50 fotoğraf sergilenmeye hak kazandı.  Yarışmada Ahmet Remzi Tülüce birinci olarak Limak Yalova Termal Otel’de tatil ödülü kazandı. Yarışmanın ikincisi Adem Türkel fotoğraf makinesi, yarışmanın üçüncüsü Ahmet Turan Kural ise akıllı telefon ödülünün sahibi oldu.

“Gece ve Işık” temalı yarışma hakkında değerlendirmelerde bulunan UEDAŞ İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık gösterilen ilgiden çok memnun olduğunu ifade etti ve düzenlenen törende dereceye giren yarışmacıların ödüllerini takdim etti. Şehrin Işıkları yarışmasında jüri tarafından belirlenen ilk 50 fotoğraf yıl boyunca onlarca sergide boy gösterecek. Sergilerin tamamlanmasının ardından fotoğrafların satışından elde edilecek gelir kimsesiz çocuklara bağışlanacak.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.