Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / "Şehrin Işıkları" Ödülleri Sahiplerini Buldu
"Şehrin Işıkları" Ödülleri Sahiplerini Buldu  16.9.2017

Geleneksel “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmamızın sonuçları belli oldu. Bu yıl 5’ncisi düzenlenen ve rekor katılımın olduğu yarışmanın ödülleri 15 Eylül Cuma günü düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçıların yarıştığı ve bu yıl 5’ncisi düzenlenen “Gece ve Işık” temalı “Şehrin Işıkları” yarışmanın sonuçlarını açıklandı. Ödüller İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık’ın katıldığı törenle sahiplerine verildi.

REKOR KATILIM

Bu yıl 5’ncisi gerçekleştirilen ve Türkiye’nin dört bir yanından yarışmacıların katıldığı “Gece ve Işık” temalı “Şehrin Işıkları” yarışması için 17 Temmuz- 1 Eylül tarihleri arasında başvuran 3 bin 821 fotoğraf, jüri tarafından incelendi ve 50 fotoğraf sergilenmeye hak kazandı.  Yarışmada Ahmet Remzi Tülüce birinci olarak Limak Yalova Termal Otel’de tatil ödülü kazandı. Yarışmanın ikincisi Adem Türkel fotoğraf makinesi, yarışmanın üçüncüsü Ahmet Turan Kural ise akıllı telefon ödülünün sahibi oldu.

“Gece ve Işık” temalı yarışma hakkında değerlendirmelerde bulunan UEDAŞ İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık gösterilen ilgiden çok memnun olduğunu ifade etti ve düzenlenen törende dereceye giren yarışmacıların ödüllerini takdim etti. Şehrin Işıkları yarışmasında jüri tarafından belirlenen ilk 50 fotoğraf yıl boyunca onlarca sergide boy gösterecek. Sergilerin tamamlanmasının ardından fotoğrafların satışından elde edilecek gelir kimsesiz çocuklara bağışlanacak.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.