Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Edremit İşletmemizden Yapı Bağlantı Yönetmelik Değişikliği Toplantısı
Edremit İşletmemizden Yapı Bağlantı Yönetmelik Değişikliği Toplantısı   15.8.2017
Edremit İşletmemizden Yapı Bağlantı Yönetmelik Değişikliği Toplantısı

01.06.2017 tarih ve 30083 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Elektrik Piyasası Bağlantı ve Sistem Kullanım Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" ile ilgili olarak 11.08.2017 tarihinde Edremit İşletme Müdürlüğümüz sınırlarında bulunan Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisleri ile Edremit İşletme Müdürlüğümüz binasında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda Yönetmelik değişikliğinin sahaya olan etkisi, bağlantı taleplerinin ne şekilde karşılanacağı, hangi sürelerde sisteme bağlantı yapılacağı konularında Müşteri Hizmetleri Mühendisimiz Hazar Fadıl KARABOĞA ve Edremit İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN tarafından bilgilendirme yapıldı. Yönetmelik değişikliği ile yeni yürürlüğe giren Bağlantı Hattı, Dağıtım Şebekesi, Geçici Bağlantı, Meskun Mahal, Yapı Giriş Bina noktası tanımları örneklemeli ve ayrıntılı olarak açıklandı.

Ayrıca Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendislerinin, UEDAŞ uygulamaları hakkında görüşleri alınarak, yeni süreçte yaşanabilecek olası aksaklıklar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonunda memnuniyetlerini dile getiren Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisleri, İşletme Müdürümüz BOZAN’a teşekkür ederek sonraki süreçlerde de yapılması talebinde bulundular.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.