Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Edremit İşletmemizden Yapı Bağlantı Yönetmelik Değişikliği Toplantısı
Edremit İşletmemizden Yapı Bağlantı Yönetmelik Değişikliği Toplantısı   15.8.2017
Edremit İşletmemizden Yapı Bağlantı Yönetmelik Değişikliği Toplantısı

01.06.2017 tarih ve 30083 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Elektrik Piyasası Bağlantı ve Sistem Kullanım Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" ile ilgili olarak 11.08.2017 tarihinde Edremit İşletme Müdürlüğümüz sınırlarında bulunan Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisleri ile Edremit İşletme Müdürlüğümüz binasında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda Yönetmelik değişikliğinin sahaya olan etkisi, bağlantı taleplerinin ne şekilde karşılanacağı, hangi sürelerde sisteme bağlantı yapılacağı konularında Müşteri Hizmetleri Mühendisimiz Hazar Fadıl KARABOĞA ve Edremit İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN tarafından bilgilendirme yapıldı. Yönetmelik değişikliği ile yeni yürürlüğe giren Bağlantı Hattı, Dağıtım Şebekesi, Geçici Bağlantı, Meskun Mahal, Yapı Giriş Bina noktası tanımları örneklemeli ve ayrıntılı olarak açıklandı.

Ayrıca Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendislerinin, UEDAŞ uygulamaları hakkında görüşleri alınarak, yeni süreçte yaşanabilecek olası aksaklıklar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonunda memnuniyetlerini dile getiren Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisleri, İşletme Müdürümüz BOZAN’a teşekkür ederek sonraki süreçlerde de yapılması talebinde bulundular.

 
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.