Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Edremit İşletmemizden Yapı Bağlantı Yönetmelik Değişikliği Toplantısı
Edremit İşletmemizden Yapı Bağlantı Yönetmelik Değişikliği Toplantısı   15.8.2017
Edremit İşletmemizden Yapı Bağlantı Yönetmelik Değişikliği Toplantısı

01.06.2017 tarih ve 30083 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Elektrik Piyasası Bağlantı ve Sistem Kullanım Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" ile ilgili olarak 11.08.2017 tarihinde Edremit İşletme Müdürlüğümüz sınırlarında bulunan Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisleri ile Edremit İşletme Müdürlüğümüz binasında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda Yönetmelik değişikliğinin sahaya olan etkisi, bağlantı taleplerinin ne şekilde karşılanacağı, hangi sürelerde sisteme bağlantı yapılacağı konularında Müşteri Hizmetleri Mühendisimiz Hazar Fadıl KARABOĞA ve Edremit İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN tarafından bilgilendirme yapıldı. Yönetmelik değişikliği ile yeni yürürlüğe giren Bağlantı Hattı, Dağıtım Şebekesi, Geçici Bağlantı, Meskun Mahal, Yapı Giriş Bina noktası tanımları örneklemeli ve ayrıntılı olarak açıklandı.

Ayrıca Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendislerinin, UEDAŞ uygulamaları hakkında görüşleri alınarak, yeni süreçte yaşanabilecek olası aksaklıklar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonunda memnuniyetlerini dile getiren Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisleri, İşletme Müdürümüz BOZAN’a teşekkür ederek sonraki süreçlerde de yapılması talebinde bulundular.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.