Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Çalışanları, Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi Aldı
UEDAŞ Çalışanları, Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi Aldı  29.7.2017
UEDAŞ Çalışanları, Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi Aldı

ISO 9001:2015 standartlarının tam olarak uygulanması adına tüm UEDAŞ birimlerinden çalışanların katıldığı seminer Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı. Birimlerinin daha yüksek verim ve standartlarda hizmet vermesinin amaçlandığı seminere katılan çalışanlar eğitimin çok verimli geçtiğini; mükemmellik anlayışının içselleştirilmesi, yaygınlaştırılması, kalite bilincinin geliştirilmesi için gerçekleştirilen eğitimin vatandaşların çok daha kaliteli hizmet almasına fayda sağlayacağını söyledi.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.