Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Gemlik İşletmemizden Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a Ziyaret
Gemlik İşletmemizden Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a Ziyaret  28.7.2017
Gemlik İşletmemizden Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a Ziyaret

Gemlik İşletme Müdürümüz Muharrem Alıç, Orhangazi İşletme Müdürümüz Metin Erkan ve bazı yöneticiler, Orhangazi Belediye başkanı Neşet Çağlayan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Göl yolu olmak başta üzere şehrin diğer bölgelerinde yapılacak aydınlatma çalışmaları ve yeni yatırımlar ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.


Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a daha önce düzenlenen Şehrin Işıkları yarışmasında dereceye giren bir fotoğraf karesi tablosunu hediye eden Gemlik İşletme Müdürümüz Muharrem Alıç, Başkan Çağlayan'ın UEDAŞ'ın ilçedeki çalışmaları ve yatırımlarında verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.