Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Gemlik İşletmemizden Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a Ziyaret
Gemlik İşletmemizden Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a Ziyaret  28.7.2017
Gemlik İşletmemizden Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a Ziyaret

Gemlik İşletme Müdürümüz Muharrem Alıç, Orhangazi İşletme Müdürümüz Metin Erkan ve bazı yöneticiler, Orhangazi Belediye başkanı Neşet Çağlayan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Göl yolu olmak başta üzere şehrin diğer bölgelerinde yapılacak aydınlatma çalışmaları ve yeni yatırımlar ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.


Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a daha önce düzenlenen Şehrin Işıkları yarışmasında dereceye giren bir fotoğraf karesi tablosunu hediye eden Gemlik İşletme Müdürümüz Muharrem Alıç, Başkan Çağlayan'ın UEDAŞ'ın ilçedeki çalışmaları ve yatırımlarında verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.