Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Gemlik İşletmemizden Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a Ziyaret
Gemlik İşletmemizden Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a Ziyaret  28.7.2017
Gemlik İşletmemizden Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a Ziyaret

Gemlik İşletme Müdürümüz Muharrem Alıç, Orhangazi İşletme Müdürümüz Metin Erkan ve bazı yöneticiler, Orhangazi Belediye başkanı Neşet Çağlayan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Göl yolu olmak başta üzere şehrin diğer bölgelerinde yapılacak aydınlatma çalışmaları ve yeni yatırımlar ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.


Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a daha önce düzenlenen Şehrin Işıkları yarışmasında dereceye giren bir fotoğraf karesi tablosunu hediye eden Gemlik İşletme Müdürümüz Muharrem Alıç, Başkan Çağlayan'ın UEDAŞ'ın ilçedeki çalışmaları ve yatırımlarında verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.