Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Şehrin Işıkları 5 Fotoğraf Yarışmasına Katılım Devam Ediyor
Şehrin Işıkları 5 Fotoğraf Yarışmasına Katılım Devam Ediyor  25.7.2017
Şehrin Işıkları 5 Fotoğraf Yarışmasına Katılım Devam Ediyor

Geleneksel hale gelen fotoğraf yarışmamız “Şehrin Işıkları” için başvurular 17 Temmuz’da başladı. Büyük ilgi gören ve ulusal çapta gerçekleştirdiğimiz yarışmaya Türkiye genelinden başvurular kabul ediliyor.

Bu yıl 5’incisi düzenlenen “Gece ve Işık” temalı yarışmada dereceye giren ilk üç fotoğraf ödüllendirilecek, ilk 50 fotoğraf da sergilenecek. BİRİNCİYE TATİL ÖDÜLÜ Yarışmada birinci Limak Yalova Termal Otel'de tatil, ikinci fotoğraf makinesi, üçüncü ise akıllı telefon kazanacak. Yarışmaya en fazla 5 fotoğraf ile katılacak yarışmacılar 17 Temmuz 1 Eylül tarihleri arasında başvuru yapabilecek, sonuçlar 8 Eylül tarihinde açıklanacak. Yarışmaya geçen yıl bin 800 fotoğraf yarışmıştı.

Yarışmayla ilgili bilgilere ve şartnameye web sayfamızdan ve www.uedas.com.tr/sehrinisiklari/ adresinden ulaşmak mümkün olacak.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.