Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Şehrin Işıkları 5 Fotoğraf Yarışmasına Katılım Devam Ediyor
Şehrin Işıkları 5 Fotoğraf Yarışmasına Katılım Devam Ediyor  25.7.2017
Şehrin Işıkları 5 Fotoğraf Yarışmasına Katılım Devam Ediyor

Geleneksel hale gelen fotoğraf yarışmamız “Şehrin Işıkları” için başvurular 17 Temmuz’da başladı. Büyük ilgi gören ve ulusal çapta gerçekleştirdiğimiz yarışmaya Türkiye genelinden başvurular kabul ediliyor.

Bu yıl 5’incisi düzenlenen “Gece ve Işık” temalı yarışmada dereceye giren ilk üç fotoğraf ödüllendirilecek, ilk 50 fotoğraf da sergilenecek. BİRİNCİYE TATİL ÖDÜLÜ Yarışmada birinci Limak Yalova Termal Otel'de tatil, ikinci fotoğraf makinesi, üçüncü ise akıllı telefon kazanacak. Yarışmaya en fazla 5 fotoğraf ile katılacak yarışmacılar 17 Temmuz 1 Eylül tarihleri arasında başvuru yapabilecek, sonuçlar 8 Eylül tarihinde açıklanacak. Yarışmaya geçen yıl bin 800 fotoğraf yarışmıştı.

Yarışmayla ilgili bilgilere ve şartnameye web sayfamızdan ve www.uedas.com.tr/sehrinisiklari/ adresinden ulaşmak mümkün olacak.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.