Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Şehrin Işıkları 5 Fotoğraf Yarışmasına Katılım Devam Ediyor
Şehrin Işıkları 5 Fotoğraf Yarışmasına Katılım Devam Ediyor  25.7.2017
Şehrin Işıkları 5 Fotoğraf Yarışmasına Katılım Devam Ediyor

Geleneksel hale gelen fotoğraf yarışmamız “Şehrin Işıkları” için başvurular 17 Temmuz’da başladı. Büyük ilgi gören ve ulusal çapta gerçekleştirdiğimiz yarışmaya Türkiye genelinden başvurular kabul ediliyor.

Bu yıl 5’incisi düzenlenen “Gece ve Işık” temalı yarışmada dereceye giren ilk üç fotoğraf ödüllendirilecek, ilk 50 fotoğraf da sergilenecek. BİRİNCİYE TATİL ÖDÜLÜ Yarışmada birinci Limak Yalova Termal Otel'de tatil, ikinci fotoğraf makinesi, üçüncü ise akıllı telefon kazanacak. Yarışmaya en fazla 5 fotoğraf ile katılacak yarışmacılar 17 Temmuz 1 Eylül tarihleri arasında başvuru yapabilecek, sonuçlar 8 Eylül tarihinde açıklanacak. Yarışmaya geçen yıl bin 800 fotoğraf yarışmıştı.

Yarışmayla ilgili bilgilere ve şartnameye web sayfamızdan ve www.uedas.com.tr/sehrinisiklari/ adresinden ulaşmak mümkün olacak.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.