Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Çağrı Merkezi motivasyon etkinlikleri
Çağrı Merkezi motivasyon etkinlikleri  11.10.2013
Çağrı Merkezi motivasyon etkinlikleri

Çağrı merkezine yemekli motivasyon toplantısı düzenlendi

Müşterilerin kurumlar ile iletişime geçtikleri en önemli ve etkili kanallardan biri olan Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri’nde çalışan personelin motivasyonunu arttırmayı ve iş stresini azaltmayı ilke edinen UEDAŞ; bu düşünceden hareketle çalışanlarıyla renkli organizasyonlarla bir araya geliyor. 

Etkileşimin en üst düzeyde olduğu çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri çalışanları, birim yöneticileri ve Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nun katıldığı yemekli moral toplantısında bir araya geldi. 

“Motivasyon, eğitim ve kurum içi bağlılık olmazsa olmazlardan “

Toplantıda konuşan Genel Müdür Mehmet İslamoğlu; “Bugün burada, UEDAŞ'ın en yoğun, müşteriyle en çok temas halinde çalışan personeline moral,motivasyon amaçlı olarak bir yemek vermek istedik. Özellikle Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ekibimiz de bunlardan biri. Telefonla birebir müşteriye hizmet veren çalışanları motive etmek bizim için çok önemli. Bu çok yoğun tempo içerisinde her telden çalan müşteriye aynı memnuniyeti sağlama streside yüklendiğinde,günü gerilimsiz bitirmek neredeyse mümkün değildir.Yapılan iş operasyonel yoğunluğun yanında psikolojik olarak yıpranmaya neden olduğu için,yeni çalışma gününün iyi başlaması ve her arayan müşteriye aynı kalitede hizmetin sunulması için iyi bir ruh halinde olunması oldukça önemlidir. İşte bu nedenledir ki,çalışanlarınmotivasyonunu üst seviyede tutarak devamlılığını sağlamaları,işin yürümesi için en önemli unsurlardan biridir.Motivasyon, eğitim ve kurum içi bağlılık şirketimiz için olmazsa olmazlardan. Verimlilik unsurumuz her geçen gün artıyor” diye konuştu.  İslamoğlu, ayrıca personele şirket vizyonu doğrultusunda hizmet verdikleri için teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.