Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Çağrı Merkezi motivasyon etkinlikleri
Çağrı Merkezi motivasyon etkinlikleri  11.10.2013
Çağrı Merkezi motivasyon etkinlikleri

Çağrı merkezine yemekli motivasyon toplantısı düzenlendi

Müşterilerin kurumlar ile iletişime geçtikleri en önemli ve etkili kanallardan biri olan Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri’nde çalışan personelin motivasyonunu arttırmayı ve iş stresini azaltmayı ilke edinen UEDAŞ; bu düşünceden hareketle çalışanlarıyla renkli organizasyonlarla bir araya geliyor. 

Etkileşimin en üst düzeyde olduğu çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri çalışanları, birim yöneticileri ve Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nun katıldığı yemekli moral toplantısında bir araya geldi. 

“Motivasyon, eğitim ve kurum içi bağlılık olmazsa olmazlardan “

Toplantıda konuşan Genel Müdür Mehmet İslamoğlu; “Bugün burada, UEDAŞ'ın en yoğun, müşteriyle en çok temas halinde çalışan personeline moral,motivasyon amaçlı olarak bir yemek vermek istedik. Özellikle Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ekibimiz de bunlardan biri. Telefonla birebir müşteriye hizmet veren çalışanları motive etmek bizim için çok önemli. Bu çok yoğun tempo içerisinde her telden çalan müşteriye aynı memnuniyeti sağlama streside yüklendiğinde,günü gerilimsiz bitirmek neredeyse mümkün değildir.Yapılan iş operasyonel yoğunluğun yanında psikolojik olarak yıpranmaya neden olduğu için,yeni çalışma gününün iyi başlaması ve her arayan müşteriye aynı kalitede hizmetin sunulması için iyi bir ruh halinde olunması oldukça önemlidir. İşte bu nedenledir ki,çalışanlarınmotivasyonunu üst seviyede tutarak devamlılığını sağlamaları,işin yürümesi için en önemli unsurlardan biridir.Motivasyon, eğitim ve kurum içi bağlılık şirketimiz için olmazsa olmazlardan. Verimlilik unsurumuz her geçen gün artıyor” diye konuştu.  İslamoğlu, ayrıca personele şirket vizyonu doğrultusunda hizmet verdikleri için teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.