Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İznik Belediyesi'ne Hayırlı Olsun Ziyareti
İznik Belediyesi'ne Hayırlı Olsun Ziyareti  21.7.2017
İznik Belediyesi'ne Hayırlı Olsun Ziyareti

Gemlik işletme Müdürümüz Muharrem ALIÇ , İznik işletme Koordinatörümüz Hüseyin KARAKAŞ ve Orhangazi İşletme Koordinatörümüz Metin ERKAN, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ı makamında ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan İznik Belediyesi Yeni Hizmet Binası için hayırlı olsun ziyaretine bulundu.


Ocak 2017'de yapımına başlanan ve 7 ayda tamamlanan İznik Belediyesi'nin yeni hizmet binası ve kültür merkezi hizmete girdi. UEDAŞ bölge yetkilileri, İznik Belediye Başkanı Osman SARGIN'ı ziyaret etti ve yeni bina için hayırlı olsun dileklerinde bulundu. SARGIN'a "Şehrin Işıkları" fotoğraf yarışmamızdan dereceye giren bir fotoğraf hediye eden ALIÇ ve beraberindeki heyet, bölgede yapılacak UEDAŞ yatırımları ile ilgili de bilgi aktardı. Bölgenin turizm açısından önemli bir yer olduğunu ve tarihi mekanların bölge ekonomisine katkı sağladığını belirten ALIÇ, UEDAŞ olarak kesintisiz enerji ve kaliteli hizmet anlayışına hız kesmeden devam edeceğini de sözlerine ekledi. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'a da işbirliği için teşekkür eden ALIÇ ayrıca yeni hizmet binasının, vatandaşların  her türlü belediye işlemini tek bir çatı altında halledebilecekleri güzel bir kompleks olduğunu söyledi.


Ocak 2017 tarihinde yapımına başlanan bina hakkında açıklamada bulanan Başkan Osman Sargın ise " İznik'in geleceğine ışık tutacak ve ilçemizin gelecek 50 yılına yön veren çalışmaların yapılacağı bu binalarımızda bir çok önemli projelere imza atacağız. İlçemiz gençlerinin yarınlarına umutla bakmasını sağlayacak kültür merkezinde yapılacak tiyatro, sergi, konferans, gibi faaliyetler ile gençlerimizin ufkunu açacaktır. Kültür merkezi ilçemizdeki birçok sosyal faaliyete de destek sağlayacak. Konu ile ilgili desteklerinden dolayı da Sayın ALIÇ'a, bölgemizde görev yapan UEDAŞ personellerine ve tüm UEDAŞ çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.