Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İznik Belediyesi'ne Hayırlı Olsun Ziyareti
İznik Belediyesi'ne Hayırlı Olsun Ziyareti  21.7.2017
İznik Belediyesi'ne Hayırlı Olsun Ziyareti

Gemlik işletme Müdürümüz Muharrem ALIÇ , İznik işletme Koordinatörümüz Hüseyin KARAKAŞ ve Orhangazi İşletme Koordinatörümüz Metin ERKAN, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ı makamında ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan İznik Belediyesi Yeni Hizmet Binası için hayırlı olsun ziyaretine bulundu.


Ocak 2017'de yapımına başlanan ve 7 ayda tamamlanan İznik Belediyesi'nin yeni hizmet binası ve kültür merkezi hizmete girdi. UEDAŞ bölge yetkilileri, İznik Belediye Başkanı Osman SARGIN'ı ziyaret etti ve yeni bina için hayırlı olsun dileklerinde bulundu. SARGIN'a "Şehrin Işıkları" fotoğraf yarışmamızdan dereceye giren bir fotoğraf hediye eden ALIÇ ve beraberindeki heyet, bölgede yapılacak UEDAŞ yatırımları ile ilgili de bilgi aktardı. Bölgenin turizm açısından önemli bir yer olduğunu ve tarihi mekanların bölge ekonomisine katkı sağladığını belirten ALIÇ, UEDAŞ olarak kesintisiz enerji ve kaliteli hizmet anlayışına hız kesmeden devam edeceğini de sözlerine ekledi. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'a da işbirliği için teşekkür eden ALIÇ ayrıca yeni hizmet binasının, vatandaşların  her türlü belediye işlemini tek bir çatı altında halledebilecekleri güzel bir kompleks olduğunu söyledi.


Ocak 2017 tarihinde yapımına başlanan bina hakkında açıklamada bulanan Başkan Osman Sargın ise " İznik'in geleceğine ışık tutacak ve ilçemizin gelecek 50 yılına yön veren çalışmaların yapılacağı bu binalarımızda bir çok önemli projelere imza atacağız. İlçemiz gençlerinin yarınlarına umutla bakmasını sağlayacak kültür merkezinde yapılacak tiyatro, sergi, konferans, gibi faaliyetler ile gençlerimizin ufkunu açacaktır. Kültür merkezi ilçemizdeki birçok sosyal faaliyete de destek sağlayacak. Konu ile ilgili desteklerinden dolayı da Sayın ALIÇ'a, bölgemizde görev yapan UEDAŞ personellerine ve tüm UEDAŞ çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.