Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İznik Belediyesi'ne Hayırlı Olsun Ziyareti
İznik Belediyesi'ne Hayırlı Olsun Ziyareti  21.7.2017
İznik Belediyesi'ne Hayırlı Olsun Ziyareti

Gemlik işletme Müdürümüz Muharrem ALIÇ , İznik işletme Koordinatörümüz Hüseyin KARAKAŞ ve Orhangazi İşletme Koordinatörümüz Metin ERKAN, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ı makamında ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan İznik Belediyesi Yeni Hizmet Binası için hayırlı olsun ziyaretine bulundu.


Ocak 2017'de yapımına başlanan ve 7 ayda tamamlanan İznik Belediyesi'nin yeni hizmet binası ve kültür merkezi hizmete girdi. UEDAŞ bölge yetkilileri, İznik Belediye Başkanı Osman SARGIN'ı ziyaret etti ve yeni bina için hayırlı olsun dileklerinde bulundu. SARGIN'a "Şehrin Işıkları" fotoğraf yarışmamızdan dereceye giren bir fotoğraf hediye eden ALIÇ ve beraberindeki heyet, bölgede yapılacak UEDAŞ yatırımları ile ilgili de bilgi aktardı. Bölgenin turizm açısından önemli bir yer olduğunu ve tarihi mekanların bölge ekonomisine katkı sağladığını belirten ALIÇ, UEDAŞ olarak kesintisiz enerji ve kaliteli hizmet anlayışına hız kesmeden devam edeceğini de sözlerine ekledi. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'a da işbirliği için teşekkür eden ALIÇ ayrıca yeni hizmet binasının, vatandaşların  her türlü belediye işlemini tek bir çatı altında halledebilecekleri güzel bir kompleks olduğunu söyledi.


Ocak 2017 tarihinde yapımına başlanan bina hakkında açıklamada bulanan Başkan Osman Sargın ise " İznik'in geleceğine ışık tutacak ve ilçemizin gelecek 50 yılına yön veren çalışmaların yapılacağı bu binalarımızda bir çok önemli projelere imza atacağız. İlçemiz gençlerinin yarınlarına umutla bakmasını sağlayacak kültür merkezinde yapılacak tiyatro, sergi, konferans, gibi faaliyetler ile gençlerimizin ufkunu açacaktır. Kültür merkezi ilçemizdeki birçok sosyal faaliyete de destek sağlayacak. Konu ile ilgili desteklerinden dolayı da Sayın ALIÇ'a, bölgemizde görev yapan UEDAŞ personellerine ve tüm UEDAŞ çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

 
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.