Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN'ı Makamında Ziyaret Ettik
Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN'ı Makamında Ziyaret Ettik  19.7.2017
Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN'ı Makamında Ziyaret Ettik

Edremit İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN, Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN'ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Edremit İşletme Bakım Mühendisimiz Reha ÖZKAN, Proje Mühendisimiz İsmail SUBAŞI, Tesis Kontrol Mühendisimiz Okan TÜRKMENOĞLU ve Gömeç İşletme Koordinatörümüz katıldı.

Görüşmede 2017 yılında Gömeç İlçesinde yapılacak yatırım çalışmaları ile bu çalışmalardaki Belediye talepleri görüşüldü. Ayrıca yatırım çalışmalarında sıkıntı yaşanmaması için alınacak önlemler ve Edremit Bölgesi genel aydınlatma hat bakım çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde de bulunuldu.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.