Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN'ı Makamında Ziyaret Ettik
Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN'ı Makamında Ziyaret Ettik  19.7.2017
Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN'ı Makamında Ziyaret Ettik

Edremit İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN, Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN'ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Edremit İşletme Bakım Mühendisimiz Reha ÖZKAN, Proje Mühendisimiz İsmail SUBAŞI, Tesis Kontrol Mühendisimiz Okan TÜRKMENOĞLU ve Gömeç İşletme Koordinatörümüz katıldı.

Görüşmede 2017 yılında Gömeç İlçesinde yapılacak yatırım çalışmaları ile bu çalışmalardaki Belediye talepleri görüşüldü. Ayrıca yatırım çalışmalarında sıkıntı yaşanmaması için alınacak önlemler ve Edremit Bölgesi genel aydınlatma hat bakım çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde de bulunuldu.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.