Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN'ı Makamında Ziyaret Ettik
Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN'ı Makamında Ziyaret Ettik  19.7.2017
Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN'ı Makamında Ziyaret Ettik

Edremit İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN, Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN'ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Edremit İşletme Bakım Mühendisimiz Reha ÖZKAN, Proje Mühendisimiz İsmail SUBAŞI, Tesis Kontrol Mühendisimiz Okan TÜRKMENOĞLU ve Gömeç İşletme Koordinatörümüz katıldı.

Görüşmede 2017 yılında Gömeç İlçesinde yapılacak yatırım çalışmaları ile bu çalışmalardaki Belediye talepleri görüşüldü. Ayrıca yatırım çalışmalarında sıkıntı yaşanmaması için alınacak önlemler ve Edremit Bölgesi genel aydınlatma hat bakım çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde de bulunuldu.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.