Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan “Kök Hücre” Kampanyası
UEDAŞ’tan “Kök Hücre” Kampanyası  14.7.2017
UEDAŞ’tan “Kök Hücre” Kampanyası

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak kök hücre bağışı konusunda Kızılay işbirliği ile kampanya başlattık. Gönüllü donör olmayı kabul eden çalışanlarımızdan Bursalı lösemi hastası Ela başta olmak üzere diğer tüm hastalar için kök hücre (ilik) numunesi toplanıyor.

Kök hücre konusunda bilinçlendirme ve farkındalık sağlamak amacıyla, tüm vatandaşlarımızı sosyal medyada #elayadonörol hastagi altında kampayaya katılmaya davet ediyoruz.

UEDAŞ’ın Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında Kemal Akın Toplantı salonunda gerçekleştirilen etkinlikte gönüllü donör olmayı kabul eden çalışanlardan kan örnekleri alınıyor. Alınan kan örnekleri üzerinde gerekli testler tamamlanarak, sonuçları uygun çıkan bağışçıların verdiği kan örneği ile ilik bekleyen başta Bursalı Ela olmak üzere diğer hastalara el uzatılmış olacak.

UEDAŞ, sosyal sorumluluk projelerinden biri olan kan bağışı kampanyasını Kızılay işbirliği ile belli periyotlarla düzenliyor. Ayrıca hizmet illerimiz olan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da periyodik olarak kan bağışında bulunuyoruz.

 

we

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.