Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan “Kök Hücre” Kampanyası
UEDAŞ’tan “Kök Hücre” Kampanyası  14.7.2017
UEDAŞ’tan “Kök Hücre” Kampanyası

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak kök hücre bağışı konusunda Kızılay işbirliği ile kampanya başlattık. Gönüllü donör olmayı kabul eden çalışanlarımızdan Bursalı lösemi hastası Ela başta olmak üzere diğer tüm hastalar için kök hücre (ilik) numunesi toplanıyor.

Kök hücre konusunda bilinçlendirme ve farkındalık sağlamak amacıyla, tüm vatandaşlarımızı sosyal medyada #elayadonörol hastagi altında kampayaya katılmaya davet ediyoruz.

UEDAŞ’ın Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında Kemal Akın Toplantı salonunda gerçekleştirilen etkinlikte gönüllü donör olmayı kabul eden çalışanlardan kan örnekleri alınıyor. Alınan kan örnekleri üzerinde gerekli testler tamamlanarak, sonuçları uygun çıkan bağışçıların verdiği kan örneği ile ilik bekleyen başta Bursalı Ela olmak üzere diğer hastalara el uzatılmış olacak.

UEDAŞ, sosyal sorumluluk projelerinden biri olan kan bağışı kampanyasını Kızılay işbirliği ile belli periyotlarla düzenliyor. Ayrıca hizmet illerimiz olan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da periyodik olarak kan bağışında bulunuyoruz.

 

we

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.