Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan “Kök Hücre” Kampanyası
UEDAŞ’tan “Kök Hücre” Kampanyası  14.7.2017
UEDAŞ’tan “Kök Hücre” Kampanyası

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak kök hücre bağışı konusunda Kızılay işbirliği ile kampanya başlattık. Gönüllü donör olmayı kabul eden çalışanlarımızdan Bursalı lösemi hastası Ela başta olmak üzere diğer tüm hastalar için kök hücre (ilik) numunesi toplanıyor.

Kök hücre konusunda bilinçlendirme ve farkındalık sağlamak amacıyla, tüm vatandaşlarımızı sosyal medyada #elayadonörol hastagi altında kampayaya katılmaya davet ediyoruz.

UEDAŞ’ın Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında Kemal Akın Toplantı salonunda gerçekleştirilen etkinlikte gönüllü donör olmayı kabul eden çalışanlardan kan örnekleri alınıyor. Alınan kan örnekleri üzerinde gerekli testler tamamlanarak, sonuçları uygun çıkan bağışçıların verdiği kan örneği ile ilik bekleyen başta Bursalı Ela olmak üzere diğer hastalara el uzatılmış olacak.

UEDAŞ, sosyal sorumluluk projelerinden biri olan kan bağışı kampanyasını Kızılay işbirliği ile belli periyotlarla düzenliyor. Ayrıca hizmet illerimiz olan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da periyodik olarak kan bağışında bulunuyoruz.

 

we

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.