Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Protokolü İle İş Dünyası, UEDAŞ İftarında Bir Araya Geldi
Bursa Protokolü İle İş Dünyası, UEDAŞ İftarında Bir Araya Geldi  23.6.2017
Bursa Protokolü İle İş Dünyası, UEDAŞ İftarında Bir Araya Geldi

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.  yetkilileri düzenlenen iftar yemeğinde Bursa’daki paydaşlarıyla bir araya geldi.

Montania Hotel’de düzenlenen iftar Genel Müdürümüz İbrahim Gümüşlü ve ekibi iftara gelen misafirlerini kapıda karşıladı. Bursa protokolü ile iş dünyasını aynı masa etrafında buluşturan iftarda çok sayıda davetli katıldı.

Her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen etkinlikle ilgili UEDAŞ yetkilileri tüm paydaşları ve kamu kurumlarındaki değerli yetkilileri bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler.

Davetliler arasında SGK Bursa İl Müdürlüğü, TEDAŞ Uludağ Bölge Koordinatörlüğü, TEİAŞ 2. İletim Bölge Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Orman Müdürlüğü, Metroloji Müdürlüğü, PTT Baş Müdürlüğü, Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Elektrik Teknisyenleri Odası, Bursa Teknik Üniversitesi gibi önemli kurumlardan da yetkililerin bulunduğu yaklaşık 100 davetli katıldı.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.