Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Protokolü İle İş Dünyası, UEDAŞ İftarında Bir Araya Geldi
Bursa Protokolü İle İş Dünyası, UEDAŞ İftarında Bir Araya Geldi  23.6.2017
Bursa Protokolü İle İş Dünyası, UEDAŞ İftarında Bir Araya Geldi

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.  yetkilileri düzenlenen iftar yemeğinde Bursa’daki paydaşlarıyla bir araya geldi.

Montania Hotel’de düzenlenen iftar Genel Müdürümüz İbrahim Gümüşlü ve ekibi iftara gelen misafirlerini kapıda karşıladı. Bursa protokolü ile iş dünyasını aynı masa etrafında buluşturan iftarda çok sayıda davetli katıldı.

Her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen etkinlikle ilgili UEDAŞ yetkilileri tüm paydaşları ve kamu kurumlarındaki değerli yetkilileri bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler.

Davetliler arasında SGK Bursa İl Müdürlüğü, TEDAŞ Uludağ Bölge Koordinatörlüğü, TEİAŞ 2. İletim Bölge Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Orman Müdürlüğü, Metroloji Müdürlüğü, PTT Baş Müdürlüğü, Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Elektrik Teknisyenleri Odası, Bursa Teknik Üniversitesi gibi önemli kurumlardan da yetkililerin bulunduğu yaklaşık 100 davetli katıldı.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.