Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Protokolü İle İş Dünyası, UEDAŞ İftarında Bir Araya Geldi
Bursa Protokolü İle İş Dünyası, UEDAŞ İftarında Bir Araya Geldi  23.6.2017
Bursa Protokolü İle İş Dünyası, UEDAŞ İftarında Bir Araya Geldi

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.  yetkilileri düzenlenen iftar yemeğinde Bursa’daki paydaşlarıyla bir araya geldi.

Montania Hotel’de düzenlenen iftar Genel Müdürümüz İbrahim Gümüşlü ve ekibi iftara gelen misafirlerini kapıda karşıladı. Bursa protokolü ile iş dünyasını aynı masa etrafında buluşturan iftarda çok sayıda davetli katıldı.

Her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen etkinlikle ilgili UEDAŞ yetkilileri tüm paydaşları ve kamu kurumlarındaki değerli yetkilileri bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler.

Davetliler arasında SGK Bursa İl Müdürlüğü, TEDAŞ Uludağ Bölge Koordinatörlüğü, TEİAŞ 2. İletim Bölge Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Orman Müdürlüğü, Metroloji Müdürlüğü, PTT Baş Müdürlüğü, Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Elektrik Teknisyenleri Odası, Bursa Teknik Üniversitesi gibi önemli kurumlardan da yetkililerin bulunduğu yaklaşık 100 davetli katıldı.

 
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.