Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Protokolü İle İş Dünyası, UEDAŞ İftarında Bir Araya Geldi
Bursa Protokolü İle İş Dünyası, UEDAŞ İftarında Bir Araya Geldi  23.6.2017
Bursa Protokolü İle İş Dünyası, UEDAŞ İftarında Bir Araya Geldi

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.  yetkilileri düzenlenen iftar yemeğinde Bursa’daki paydaşlarıyla bir araya geldi.

Montania Hotel’de düzenlenen iftar Genel Müdürümüz İbrahim Gümüşlü ve ekibi iftara gelen misafirlerini kapıda karşıladı. Bursa protokolü ile iş dünyasını aynı masa etrafında buluşturan iftarda çok sayıda davetli katıldı.

Her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen etkinlikle ilgili UEDAŞ yetkilileri tüm paydaşları ve kamu kurumlarındaki değerli yetkilileri bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler.

Davetliler arasında SGK Bursa İl Müdürlüğü, TEDAŞ Uludağ Bölge Koordinatörlüğü, TEİAŞ 2. İletim Bölge Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Orman Müdürlüğü, Metroloji Müdürlüğü, PTT Baş Müdürlüğü, Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Elektrik Teknisyenleri Odası, Bursa Teknik Üniversitesi gibi önemli kurumlardan da yetkililerin bulunduğu yaklaşık 100 davetli katıldı.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.