Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ, “enerjisini” sahneye taşımaya hazırlanıyor
UEDAŞ, “enerjisini” sahneye taşımaya hazırlanıyor  11.10.2013
UEDAŞ, “enerjisini” sahneye taşımaya hazırlanıyor

Sanata değer veren projeleri destekleyen UEDAŞ; çeşitli bölümlerde çalışan personellerden oluşan tiyatro grubu kurdu. UEDAŞ Kurumsal İletişim Yönetmenliği tarafından yürütülen proje çalışanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Tiyatro Grubu üyeleri, Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce, tiyatro eğitmenleri Ömer Naci Topçu ve Murat Deniz ile birlikte Otantik Otel’de düzenlenen akşam yemeğinde buluştu. 

Dağıtım şirketleri arasında bir  “ilk”

Dağıtım şirketleri arasında Türkiye’deki ilk tiyatro grubu olma özelliğini taşıyan “UEDAŞ Tiyatro Topluluğu” kısa bir süre sonra ilk oyununu sahnelemeye hazırlanıyor. Tiyatroya istekli ve bu yönde kabiliyeti olan çalışanlardan oluşan grup, provalarını kurum binasında sürdürüyor. UEDAŞ, tiyatro projesini uzun vadede sürdürmeyi planlıyor.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.