Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ, “enerjisini” sahneye taşımaya hazırlanıyor
UEDAŞ, “enerjisini” sahneye taşımaya hazırlanıyor  11.10.2013
UEDAŞ, “enerjisini” sahneye taşımaya hazırlanıyor

Sanata değer veren projeleri destekleyen UEDAŞ; çeşitli bölümlerde çalışan personellerden oluşan tiyatro grubu kurdu. UEDAŞ Kurumsal İletişim Yönetmenliği tarafından yürütülen proje çalışanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Tiyatro Grubu üyeleri, Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce, tiyatro eğitmenleri Ömer Naci Topçu ve Murat Deniz ile birlikte Otantik Otel’de düzenlenen akşam yemeğinde buluştu. 

Dağıtım şirketleri arasında bir  “ilk”

Dağıtım şirketleri arasında Türkiye’deki ilk tiyatro grubu olma özelliğini taşıyan “UEDAŞ Tiyatro Topluluğu” kısa bir süre sonra ilk oyununu sahnelemeye hazırlanıyor. Tiyatroya istekli ve bu yönde kabiliyeti olan çalışanlardan oluşan grup, provalarını kurum binasında sürdürüyor. UEDAŞ, tiyatro projesini uzun vadede sürdürmeyi planlıyor.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.