Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ, “enerjisini” sahneye taşımaya hazırlanıyor
UEDAŞ, “enerjisini” sahneye taşımaya hazırlanıyor  11.10.2013
UEDAŞ, “enerjisini” sahneye taşımaya hazırlanıyor

Sanata değer veren projeleri destekleyen UEDAŞ; çeşitli bölümlerde çalışan personellerden oluşan tiyatro grubu kurdu. UEDAŞ Kurumsal İletişim Yönetmenliği tarafından yürütülen proje çalışanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Tiyatro Grubu üyeleri, Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce, tiyatro eğitmenleri Ömer Naci Topçu ve Murat Deniz ile birlikte Otantik Otel’de düzenlenen akşam yemeğinde buluştu. 

Dağıtım şirketleri arasında bir  “ilk”

Dağıtım şirketleri arasında Türkiye’deki ilk tiyatro grubu olma özelliğini taşıyan “UEDAŞ Tiyatro Topluluğu” kısa bir süre sonra ilk oyununu sahnelemeye hazırlanıyor. Tiyatroya istekli ve bu yönde kabiliyeti olan çalışanlardan oluşan grup, provalarını kurum binasında sürdürüyor. UEDAŞ, tiyatro projesini uzun vadede sürdürmeyi planlıyor.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.