Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Ekonomiye Yön Verenler İftarda Buluştu
Ekonomiye Yön Verenler İftarda Buluştu  20.6.2017
Ekonomiye Yön Verenler İftarda Buluştu

UEDAŞ sponsorluğunda düzenlenen iftar yemeğine Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Genel Müdürümüz İbrahim Gümüşlü, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Ak Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BURSALILARLA İFTAR AÇMANINI MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

İftar sofraları organizasyonunu büyük bir takdirle karşıladığını söyleyen Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, “ Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla birlikte burada iftar açmanın ve bu güzel organizasyonun bir parçası olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu manevi duyguları yaşamamıza vesile olan BTSO’ya teşekkür ederim” dedi.
İftar programına ayrıca Vali Yardımcısı Cemal Polat, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, Osmangazi Belediye Başkan Vekili Ünal Aksoy ve AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun katıldı.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.