Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Ekonomiye Yön Verenler İftarda Buluştu
Ekonomiye Yön Verenler İftarda Buluştu  20.6.2017
Ekonomiye Yön Verenler İftarda Buluştu

UEDAŞ sponsorluğunda düzenlenen iftar yemeğine Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Genel Müdürümüz İbrahim Gümüşlü, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Ak Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BURSALILARLA İFTAR AÇMANINI MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

İftar sofraları organizasyonunu büyük bir takdirle karşıladığını söyleyen Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, “ Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla birlikte burada iftar açmanın ve bu güzel organizasyonun bir parçası olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu manevi duyguları yaşamamıza vesile olan BTSO’ya teşekkür ederim” dedi.
İftar programına ayrıca Vali Yardımcısı Cemal Polat, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, Osmangazi Belediye Başkan Vekili Ünal Aksoy ve AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun katıldı.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.