Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Ekonomiye Yön Verenler İftarda Buluştu
Ekonomiye Yön Verenler İftarda Buluştu  20.6.2017
Ekonomiye Yön Verenler İftarda Buluştu

UEDAŞ sponsorluğunda düzenlenen iftar yemeğine Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Genel Müdürümüz İbrahim Gümüşlü, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Ak Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BURSALILARLA İFTAR AÇMANINI MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

İftar sofraları organizasyonunu büyük bir takdirle karşıladığını söyleyen Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, “ Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla birlikte burada iftar açmanın ve bu güzel organizasyonun bir parçası olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu manevi duyguları yaşamamıza vesile olan BTSO’ya teşekkür ederim” dedi.
İftar programına ayrıca Vali Yardımcısı Cemal Polat, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, Osmangazi Belediye Başkan Vekili Ünal Aksoy ve AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun katıldı.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.