Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / GÜMÜŞLÜ: "Kaliteli Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz"
GÜMÜŞLÜ: "Kaliteli Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz"  15.6.2017
GÜMÜŞLÜ:

Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ, Bursa Valisi İzzettin KÜÇÜK'ü makamında ziyaret etti. Gümüşlü şehrin tüm dinamikleri ile uyum ve koordinasyon içinde Bursalıları mutlu etmek için paydaşlar ile koordineli olarak çalıştıklarını ifade etti.

Paydaş ziyaretleri kapsamında hizmet kalitesini arttırmak ve sorunların çözümünde işbirliği yaparak süreçleri hızlandırmak için Stratejik Kamu Paydaşları ile görüşmeler gerçekleştiren Genel Müdürümüz GÜMÜŞLÜ, Vali KÜÇÜK'ü makamında ziyaret etti. Bursa'da yapılan yatırımlar ve 2017-2018 stratejik bölgelerde gerçekleştirilecek iyileştirme çalışmaları hakkında KÜÇÜK'e bilgi veren GÜMÜŞLÜ, her yıl daha teknolojik ve dayanıklı üniteler ile enerjinin kesintisiz iletimi ve devamlılığı için altyapı hizmetlerine verdikleri önemi de vurguladı.

Bursa Valisi İzzetin KÜÇÜK de ziyareti ve bölgeye sağladıkları hizmet dolayısıyla Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'ye teşekkür etti.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.