Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / GÜMÜŞLÜ: "Kaliteli Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz"
GÜMÜŞLÜ: "Kaliteli Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz"  15.6.2017
GÜMÜŞLÜ:

Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ, Bursa Valisi İzzettin KÜÇÜK'ü makamında ziyaret etti. Gümüşlü şehrin tüm dinamikleri ile uyum ve koordinasyon içinde Bursalıları mutlu etmek için paydaşlar ile koordineli olarak çalıştıklarını ifade etti.

Paydaş ziyaretleri kapsamında hizmet kalitesini arttırmak ve sorunların çözümünde işbirliği yaparak süreçleri hızlandırmak için Stratejik Kamu Paydaşları ile görüşmeler gerçekleştiren Genel Müdürümüz GÜMÜŞLÜ, Vali KÜÇÜK'ü makamında ziyaret etti. Bursa'da yapılan yatırımlar ve 2017-2018 stratejik bölgelerde gerçekleştirilecek iyileştirme çalışmaları hakkında KÜÇÜK'e bilgi veren GÜMÜŞLÜ, her yıl daha teknolojik ve dayanıklı üniteler ile enerjinin kesintisiz iletimi ve devamlılığı için altyapı hizmetlerine verdikleri önemi de vurguladı.

Bursa Valisi İzzetin KÜÇÜK de ziyareti ve bölgeye sağladıkları hizmet dolayısıyla Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'ye teşekkür etti.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.