Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / GÜMÜŞLÜ: "Kaliteli Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz"
GÜMÜŞLÜ: "Kaliteli Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz"  15.6.2017
GÜMÜŞLÜ:

Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ, Bursa Valisi İzzettin KÜÇÜK'ü makamında ziyaret etti. Gümüşlü şehrin tüm dinamikleri ile uyum ve koordinasyon içinde Bursalıları mutlu etmek için paydaşlar ile koordineli olarak çalıştıklarını ifade etti.

Paydaş ziyaretleri kapsamında hizmet kalitesini arttırmak ve sorunların çözümünde işbirliği yaparak süreçleri hızlandırmak için Stratejik Kamu Paydaşları ile görüşmeler gerçekleştiren Genel Müdürümüz GÜMÜŞLÜ, Vali KÜÇÜK'ü makamında ziyaret etti. Bursa'da yapılan yatırımlar ve 2017-2018 stratejik bölgelerde gerçekleştirilecek iyileştirme çalışmaları hakkında KÜÇÜK'e bilgi veren GÜMÜŞLÜ, her yıl daha teknolojik ve dayanıklı üniteler ile enerjinin kesintisiz iletimi ve devamlılığı için altyapı hizmetlerine verdikleri önemi de vurguladı.

Bursa Valisi İzzetin KÜÇÜK de ziyareti ve bölgeye sağladıkları hizmet dolayısıyla Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'ye teşekkür etti.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.