Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret
UEDAŞ'tan Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret  8.6.2017
UEDAŞ'tan Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret

Yakın zamanda göreve başlayan Genel Müdürümüz İbrahim Gümüşlü Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe’ye nezaket ziyaretinde bulundu. 

İki kurumun faaliyetleri ve işbirliği imkanları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan görüşme sırasında Genel Müdürümüz tarafından her türlü işbirliğine hazır olduğu ifade edilerek sektörümüz hakkında bilgiler verildi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden, Başkan Altepe Genel Müdürümüze hayırlı olsun diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.