Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret
UEDAŞ'tan Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret  8.6.2017
UEDAŞ'tan Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret

Yakın zamanda göreve başlayan Genel Müdürümüz İbrahim Gümüşlü Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe’ye nezaket ziyaretinde bulundu. 

İki kurumun faaliyetleri ve işbirliği imkanları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan görüşme sırasında Genel Müdürümüz tarafından her türlü işbirliğine hazır olduğu ifade edilerek sektörümüz hakkında bilgiler verildi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden, Başkan Altepe Genel Müdürümüze hayırlı olsun diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.