Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan Anlamlı Konser
UEDAŞ'tan Anlamlı Konser  28.5.2017
UEDAŞ'tan Anlamlı Konser

UEDAŞ Türk Halk Müziği Korosu, Kızılay yararına düzenlediği konserde izleyicilerle buluştu

Tamamı çalışanlarımızdan oluşan Türk Halk Müziği Korosu etkinliği Merinos Atatürk Kültür Merkezi'nde LİMAK Enerji CEO'su İsmail Ergüneş ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Muhsin Özlükurt'un katılımıyla gerçekleşti. Etkinliğe "Ben Yoruldum Hayat” şarkısıyla ses getiren sanatçı Mümin Sarıkaya konuk sanatçı olarak katıldı. Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yanı sıra, Limak Holding, Elmak Enerji, Kartel Metal ve Astor Transformatör’ün sponsorluğunda gerçekleştirilen konserden elde edilen tüm sponsorluk geliri ve desteği Türk Kızılay’a bağışlandı

Çalışanlarımızın ve yakınlarının da katıldığı konserde izleyiciler unutulmaz bir gece yaşadı.

UEDAŞ korosu farklı yörelere ait, Türk sanat ve halk müziği parçalarını Ümit Aktaş şefliğinde icra etti. Konserin ikinci bölümünde sahne alan 'Ben Yoruldum Hayat' şarkısıyla tanınan Mümin Sarıkaya ise performansıyla izleyicileri kendine hayran bıraktı. İzleyicilerin şarkılara eşlik ettiği konserde renkli görüntüler yaşandı. UEDAŞ Türk Halk Müziği Korosu, Türk halk müziğine gönül vermiş 20 UEDAŞ çalışanından oluşurken, çalışanlar konsere 3 aylık süre boyunca hazırlandı. Konserde konuşan Limak Enerji CEO'su İsmail Ergüneş, UEDAŞ çalışanlarıyla gurur duyduğunu ifade ederek " Arkadaşlarımızın bu kabiliyetini, bu sanat sevgisini görmek bizi çok mutlu etti. Kendileriyle gurur duydum. UEDAŞ olarak toplumsal duyarlılık bilinciyle ve sosyal sorumluluk projelerimizle önümüzdeki süreçte de sağlam adımlar atmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.