Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa OffRoad'a UEDAŞ Desteği
Bursa OffRoad'a UEDAŞ Desteği  4.10.2013
Bursa OffRoad'a UEDAŞ Desteği

Türkiye’nin önde gelen elektrik dağıtım şirketlerinden UEDAŞ, sosyal sorumluluk bilincini spora verdiği destekle de gösteriyor. Kültür, sanat, eğitim, çevre ve spor gibi toplumu yönlendiren ve geliştiren alanlarda toplumsal katkı projelerini hayata geçirmeye devam eden UEDAŞ, OfroadGüneymarmara“Trial Kupası” yarışlarında Bursa Takımını destekliyor. Yarışmacılar, 6 Ekim’de İnegöl’de düzenlenecek olan 2. Etap Yarışı öncesinde UEDAŞ’ı ziyaret etti. 

Bursa Alternatif Sporlar Kulübü (BASK ) tarafından organize edilen Güney Marmara Trial Kupası’nın pazar günü İnegöl’de yapılacak olan 2. ayak yarışının büyük mücadelelere sahne olması bekleniyor.Zorlu, çamurlu yollardan geçerek doğaya meydan okuyan ve aşılması zor patikaları bile kolaylıkla çıkabilen Off Road yarışlarının Gürsu’da3 ay önce düzenlenen Güney Marmara Trial 1. ayak yarışlarının ardından 2. etabı İnegöl’de 6 Ekim pazar günü yapılacak. Off-Road ruhunu ön planda tutacak olan Güney Marmara Trial kupası 2. ayak yarışlarına Bursa ve çevre illerdenyaklaşık 12 ekip ve 24 aracın yarışması bekleniyor.Büyük mücadelelere sahne olması beklenen organizasyonda, ekip olarak start alacak olan yarışmacılar, dereceye girmeye çalışacaklar. 

“Timsah Team” Gürsu’daki başarısını İnegöl’e taşımayı hedefliyor

Özel olarak hazırlanan arazi araçlarıyla UEDAŞ’ı ziyaret eden “Timsah Team” yarış grubuspora olan desteklerinden dolayı UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ve UPESAŞ Genel Müdürü Serdar Aldaş’aplaket vererekOff Road sporuna verdikleri destek içinteşekkür ettiler. UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin de hazır bulunduğu ziyarette, yarışmacılar Off Road sporunun hızdan çok, doğadaki aşılması güç koşullarla mücadele sporu olduğunun altını çizerek kondisyon, yardımlaşma ve arkadaşlık öğelerini içinde barındırdığını söylediler.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.