Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa OffRoad'a UEDAŞ Desteği
Bursa OffRoad'a UEDAŞ Desteği  4.10.2013
Bursa OffRoad'a UEDAŞ Desteği

Türkiye’nin önde gelen elektrik dağıtım şirketlerinden UEDAŞ, sosyal sorumluluk bilincini spora verdiği destekle de gösteriyor. Kültür, sanat, eğitim, çevre ve spor gibi toplumu yönlendiren ve geliştiren alanlarda toplumsal katkı projelerini hayata geçirmeye devam eden UEDAŞ, OfroadGüneymarmara“Trial Kupası” yarışlarında Bursa Takımını destekliyor. Yarışmacılar, 6 Ekim’de İnegöl’de düzenlenecek olan 2. Etap Yarışı öncesinde UEDAŞ’ı ziyaret etti. 

Bursa Alternatif Sporlar Kulübü (BASK ) tarafından organize edilen Güney Marmara Trial Kupası’nın pazar günü İnegöl’de yapılacak olan 2. ayak yarışının büyük mücadelelere sahne olması bekleniyor.Zorlu, çamurlu yollardan geçerek doğaya meydan okuyan ve aşılması zor patikaları bile kolaylıkla çıkabilen Off Road yarışlarının Gürsu’da3 ay önce düzenlenen Güney Marmara Trial 1. ayak yarışlarının ardından 2. etabı İnegöl’de 6 Ekim pazar günü yapılacak. Off-Road ruhunu ön planda tutacak olan Güney Marmara Trial kupası 2. ayak yarışlarına Bursa ve çevre illerdenyaklaşık 12 ekip ve 24 aracın yarışması bekleniyor.Büyük mücadelelere sahne olması beklenen organizasyonda, ekip olarak start alacak olan yarışmacılar, dereceye girmeye çalışacaklar. 

“Timsah Team” Gürsu’daki başarısını İnegöl’e taşımayı hedefliyor

Özel olarak hazırlanan arazi araçlarıyla UEDAŞ’ı ziyaret eden “Timsah Team” yarış grubuspora olan desteklerinden dolayı UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ve UPESAŞ Genel Müdürü Serdar Aldaş’aplaket vererekOff Road sporuna verdikleri destek içinteşekkür ettiler. UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin de hazır bulunduğu ziyarette, yarışmacılar Off Road sporunun hızdan çok, doğadaki aşılması güç koşullarla mücadele sporu olduğunun altını çizerek kondisyon, yardımlaşma ve arkadaşlık öğelerini içinde barındırdığını söylediler.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.