Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa OffRoad'a UEDAŞ Desteği
Bursa OffRoad'a UEDAŞ Desteği  4.10.2013
Bursa OffRoad'a UEDAŞ Desteği

Türkiye’nin önde gelen elektrik dağıtım şirketlerinden UEDAŞ, sosyal sorumluluk bilincini spora verdiği destekle de gösteriyor. Kültür, sanat, eğitim, çevre ve spor gibi toplumu yönlendiren ve geliştiren alanlarda toplumsal katkı projelerini hayata geçirmeye devam eden UEDAŞ, OfroadGüneymarmara“Trial Kupası” yarışlarında Bursa Takımını destekliyor. Yarışmacılar, 6 Ekim’de İnegöl’de düzenlenecek olan 2. Etap Yarışı öncesinde UEDAŞ’ı ziyaret etti. 

Bursa Alternatif Sporlar Kulübü (BASK ) tarafından organize edilen Güney Marmara Trial Kupası’nın pazar günü İnegöl’de yapılacak olan 2. ayak yarışının büyük mücadelelere sahne olması bekleniyor.Zorlu, çamurlu yollardan geçerek doğaya meydan okuyan ve aşılması zor patikaları bile kolaylıkla çıkabilen Off Road yarışlarının Gürsu’da3 ay önce düzenlenen Güney Marmara Trial 1. ayak yarışlarının ardından 2. etabı İnegöl’de 6 Ekim pazar günü yapılacak. Off-Road ruhunu ön planda tutacak olan Güney Marmara Trial kupası 2. ayak yarışlarına Bursa ve çevre illerdenyaklaşık 12 ekip ve 24 aracın yarışması bekleniyor.Büyük mücadelelere sahne olması beklenen organizasyonda, ekip olarak start alacak olan yarışmacılar, dereceye girmeye çalışacaklar. 

“Timsah Team” Gürsu’daki başarısını İnegöl’e taşımayı hedefliyor

Özel olarak hazırlanan arazi araçlarıyla UEDAŞ’ı ziyaret eden “Timsah Team” yarış grubuspora olan desteklerinden dolayı UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ve UPESAŞ Genel Müdürü Serdar Aldaş’aplaket vererekOff Road sporuna verdikleri destek içinteşekkür ettiler. UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin de hazır bulunduğu ziyarette, yarışmacılar Off Road sporunun hızdan çok, doğadaki aşılması güç koşullarla mücadele sporu olduğunun altını çizerek kondisyon, yardımlaşma ve arkadaşlık öğelerini içinde barındırdığını söylediler.

   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.