Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım'da 2017 Yatırımları Hız Kesmeden Devam Ediyor
Yıldırım'da 2017 Yatırımları Hız Kesmeden Devam Ediyor  16.5.2017
Yıldırım'da 2017 Yatırımları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Yıldırım İşletme Müdürümüz Ahmet BERK ve Uluğ Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Oktay Armağan HANAY, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı EDEBALİ ile Yıldırım İlçesinde yapılan yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

2017 yatırımları hakkında Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı EDEBALİ'ye bilgiler veren Yıldırım İşletme Müdürümüz Ahmet BERK, her yıl daha da artan yatırımlar sayesinde Yıldırım'da eski ve arızalı hatların tarihe karışacağını ve arızaya bağlı kesintilerin ortadan kalkacağını söyledi. Toplantının ardından BERK, EDEBALİ'ye "Şehrin Işıkları 4" fotoğraf yarışmamızda dereceye giren bir fotoğraf hediye etti.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.