Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Şehrin Işıkları Çanakkale'de
Şehrin Işıkları Çanakkale'de  8.5.2017
Şehrin Işıkları Çanakkale'de

‘Şehrin Işıkları’ temasıyla 4’üncüsünü düzenlediğimiz fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflar, Çanakkalelerin beğenisine sunuldu. Geleneksel hale gelen Türkiye çapındaki yarışmaya profesyonel ve amatör fotoğrafçılar yoğun ilgi gösterdiği yarışmada,  dereceye giren fotoğraflar, Prof. Dr. Türkan Saylan Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen sergide görücüye çıktı.

Geleneksel olarak  her yıl düzenlediğimiz fotoğraf yarışmasında dereceye girip sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 8-14 Mayıs tarihleri arasında görülebilecek. Birbirinden güzel fotoğrafı sanatseverlerle buluşturmaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE, serginin 14 Mayıs tarihine kadar Çanakkalelilerin beğenisine açık olacağını söyledi. Serginin açılışına Çanakkale İşletme Müdürümüz Fatih Danacı, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce katıldı.'Şehrin Işıkları' fotoğraf sergisi hizmet bölgemiz içerisinde yer alan diğer illerde de açılmaya devam edecek.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.