Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Şehrin Işıkları Çanakkale'de
Şehrin Işıkları Çanakkale'de  8.5.2017
Şehrin Işıkları Çanakkale'de

‘Şehrin Işıkları’ temasıyla 4’üncüsünü düzenlediğimiz fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflar, Çanakkalelerin beğenisine sunuldu. Geleneksel hale gelen Türkiye çapındaki yarışmaya profesyonel ve amatör fotoğrafçılar yoğun ilgi gösterdiği yarışmada,  dereceye giren fotoğraflar, Prof. Dr. Türkan Saylan Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen sergide görücüye çıktı.

Geleneksel olarak  her yıl düzenlediğimiz fotoğraf yarışmasında dereceye girip sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 8-14 Mayıs tarihleri arasında görülebilecek. Birbirinden güzel fotoğrafı sanatseverlerle buluşturmaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE, serginin 14 Mayıs tarihine kadar Çanakkalelilerin beğenisine açık olacağını söyledi. Serginin açılışına Çanakkale İşletme Müdürümüz Fatih Danacı, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce katıldı.'Şehrin Işıkları' fotoğraf sergisi hizmet bölgemiz içerisinde yer alan diğer illerde de açılmaya devam edecek.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.