Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ ile Kariyer Günleri Balıkesir'de
UEDAŞ ile Kariyer Günleri Balıkesir'de  5.5.2017
UEDAŞ ile Kariyer Günleri Balıkesir'de

İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce, Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde yapılan konferansta konuştu. Mühendis adaylarına UEDAŞ'ın alnatıldığı ve soru cevap şeklinde devam eden konferansta öğrenciler merak ettiklerini sordular. İnsan Kaynakları ve İletişim Stratejilerinin konuşulduğu konferansta ayrıca UEDAŞ çalışan istatistikleri ve işe alım süreçleri ile alakalı bilgiler de paylaşıldı. Konferansın ardından öğrenciler İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce'ye teşekkür ederek plaket takdim etti.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.