Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ ile Kariyer Günleri Balıkesir'de
UEDAŞ ile Kariyer Günleri Balıkesir'de  5.5.2017
UEDAŞ ile Kariyer Günleri Balıkesir'de

İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce, Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde yapılan konferansta konuştu. Mühendis adaylarına UEDAŞ'ın alnatıldığı ve soru cevap şeklinde devam eden konferansta öğrenciler merak ettiklerini sordular. İnsan Kaynakları ve İletişim Stratejilerinin konuşulduğu konferansta ayrıca UEDAŞ çalışan istatistikleri ve işe alım süreçleri ile alakalı bilgiler de paylaşıldı. Konferansın ardından öğrenciler İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce'ye teşekkür ederek plaket takdim etti.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.