Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN, Biga İşletme Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN, Biga İşletme Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti  4.5.2017
Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN, Biga İşletme Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN Biga İşletme Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Biga İşletme Müdürümüz Sami KÖSEHALİLOĞLU ile bir araya gelen GÖRGÜLÜARSLAN, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Uludağ Elektrik Dağıtım Biga İşletme Müdürümüz Sami KÖSEHALİLOĞLU'nun yeni görevinde başarılar dileyerek söze başlayan GÖRGÜLÜARSLAN, ziyarette şirketimizin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yatırımların artacağını kaydeden KÖSEHALİLOĞLU ise Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN'a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.