Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN, Biga İşletme Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN, Biga İşletme Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti  4.5.2017
Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN, Biga İşletme Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN Biga İşletme Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Biga İşletme Müdürümüz Sami KÖSEHALİLOĞLU ile bir araya gelen GÖRGÜLÜARSLAN, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Uludağ Elektrik Dağıtım Biga İşletme Müdürümüz Sami KÖSEHALİLOĞLU'nun yeni görevinde başarılar dileyerek söze başlayan GÖRGÜLÜARSLAN, ziyarette şirketimizin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yatırımların artacağını kaydeden KÖSEHALİLOĞLU ise Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN'a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.