Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN, Biga İşletme Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN, Biga İşletme Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti  4.5.2017
Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN, Biga İşletme Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN Biga İşletme Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Biga İşletme Müdürümüz Sami KÖSEHALİLOĞLU ile bir araya gelen GÖRGÜLÜARSLAN, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Uludağ Elektrik Dağıtım Biga İşletme Müdürümüz Sami KÖSEHALİLOĞLU'nun yeni görevinde başarılar dileyerek söze başlayan GÖRGÜLÜARSLAN, ziyarette şirketimizin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yatırımların artacağını kaydeden KÖSEHALİLOĞLU ise Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN'a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.