Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Muhtarlar UEDAŞ'tan Memnun
Muhtarlar UEDAŞ'tan Memnun  4.5.2017
Muhtarlar UEDAŞ'tan Memnun

“UEDAŞ ve Muhtarlar Buluşması'nda İnegöl ilçesinin 23 merkez mahalle muhtarı UEDAŞ yetkililerine sorun ve beklentilerini aktardı. Son yıllarda yapılan yatırımların ardından mahallelerinde elektrikle ilgili sıkıntı yaşamadıklarını dile getiren muhtarlar, çalışmalardan dolayı UEDAŞ yetkililerine teşekkür etti.

Royal Hotel’de düzenlenen toplantıya İnegöl İşletme Müdürümüz Hasan Ali Yürük, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce ve 23 merkez mahalle muhtarı katıldı. Toplantıda konuşan İnegöl İşletme Müdürümüz Hasan Ali Yürük, şirketin 2010 yılında özelleştiğini belirterek 4 ilde yaklaşık 3 milyon müşteriye elektrik dağıtım hizmeti verdiklerini aktardı. Arıza sayılarının ve hizmet kalitesinin her geçen gün daha iyiye gittiğini ifade eden Yürük, “Kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti verme prensibiyle yatırım vebakım-onarım çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Ayrıca yeni genişleyen bölgelere şebeke yatırımlarımızı geciktirmeden yapıyoruz” dedi.

Yatırımlarla birlikte enerjide büyük bir iyileşme sağladıklarına dikkat çeken Yürük “Önceliğimiz yeni yapılaşmanın olduğu bölgelere hizmet vermek. Arızanın olduğu bölgeler ve 30 yaşını doldurmuş bazı sistemlerin yenilenmesi de öncelik sırasında” diyerek, UEDAŞ’ın öncelikli hedeflerini muhtarlar ile paylaştı. Yürük, yatırım planlamalarında öncelikle ekonomik ömrünü doldurmuş şebeke yatırımları, enerji talepleri ve aydınlatma taleplerini karşıladıklarını belirterek; “Bu değerlendirmede bütçemizin el verdiği oranda sizden gelen talepleri değerlendiriyoruz. Bu yıl 8,5 milyon liralık bir yatırım planlaması yaptık. Kırsal ve merkez mahalleler olmak üzere İnegöl’ün tamamını kapsayan bir yatırım planımız bulunuyor. İnşallah bir aksilik olmazsa bu yatırımlarımızı gerçekleştirmiş olacağız” diye konuştu.

Ardından sözü alan Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce, “Muhtarlarımız bizim için çok değerli. Onlarla daha hızlı iletişim kurabilmek ve sorunları çözebilmek adına mobil uygulamamıza yeni bir eklenti yaptık" ifadesini kullandı. Yüce sözlerini şöyle sürdürdü: “Muhtarlarımız halkın nabzını tutuyor, her sorununu biliyorlar kendilerine gelen talepleri bizlere iletiyorlar. Halkın talep ve sorunların ulaşmasında önemli rol üstlenen muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.Toplantıya katılan muhtarlar ise, mahallelerdeki sorunları aktardıktan sonra böyle bir toplantı düzenlendiği için ve gösterilen ilgi ve alakadan dolayı UEDAŞ yetkililerine teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra toplantı salonundan ayrıldı.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.