Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nilüfer'e Yatırım Tam Gaz Devam Edecek
Nilüfer'e Yatırım Tam Gaz Devam Edecek  3.5.2017
Nilüfer'e Yatırım Tam Gaz Devam Edecek

Nilüfer İşletme Müdürümüz Nejdet ŞENSÖZ, Nilüfer Kaymakamı Mustafa KILIÇ'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette ŞENSÖZ, Bölgede geçtiğimiz yıl yaptığımız yatırımlar ile 2017'de uygulanacak olanlar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Nilüfer Kaymakamı Mustafa KILIÇ, gelen her türlü şikayeti UEDAŞ'a yönlendirdiklerini ve çok kısa sürede çözülmesinden memnuniyet duyduklarını belirtirken yatırımların artarak devam etmesinin de bölge halkının aldığı kaliteli hizmete bir katma değer olduğunu ifade etti.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.