Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nilüfer'e Yatırım Tam Gaz Devam Edecek
Nilüfer'e Yatırım Tam Gaz Devam Edecek  3.5.2017
Nilüfer'e Yatırım Tam Gaz Devam Edecek

Nilüfer İşletme Müdürümüz Nejdet ŞENSÖZ, Nilüfer Kaymakamı Mustafa KILIÇ'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette ŞENSÖZ, Bölgede geçtiğimiz yıl yaptığımız yatırımlar ile 2017'de uygulanacak olanlar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Nilüfer Kaymakamı Mustafa KILIÇ, gelen her türlü şikayeti UEDAŞ'a yönlendirdiklerini ve çok kısa sürede çözülmesinden memnuniyet duyduklarını belirtirken yatırımların artarak devam etmesinin de bölge halkının aldığı kaliteli hizmete bir katma değer olduğunu ifade etti.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.