Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nilüfer'e Yatırım Tam Gaz Devam Edecek
Nilüfer'e Yatırım Tam Gaz Devam Edecek  3.5.2017
Nilüfer'e Yatırım Tam Gaz Devam Edecek

Nilüfer İşletme Müdürümüz Nejdet ŞENSÖZ, Nilüfer Kaymakamı Mustafa KILIÇ'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette ŞENSÖZ, Bölgede geçtiğimiz yıl yaptığımız yatırımlar ile 2017'de uygulanacak olanlar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Nilüfer Kaymakamı Mustafa KILIÇ, gelen her türlü şikayeti UEDAŞ'a yönlendirdiklerini ve çok kısa sürede çözülmesinden memnuniyet duyduklarını belirtirken yatırımların artarak devam etmesinin de bölge halkının aldığı kaliteli hizmete bir katma değer olduğunu ifade etti.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.