Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Liseli Gençlerle İletişimi ve UEDAŞ'ı konuştuk.
Liseli Gençlerle İletişimi ve UEDAŞ'ı konuştuk.  26.4.2017
Liseli Gençlerle İletişimi ve UEDAŞ'ı konuştuk.

Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halkla İlişkiler Bölümü Öğrencileri misafirimiz oldu. Genç arkadaşlarla Halkla İlişkiler Mesleğini ve UEDAŞ'ı konuştuk. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE tarafından sektörde yaptığımız öncü projelerin sunumu ile başlayan konuşma soru cevap ile devam etti. Öğrencilere Kurumsal İletişimin ve Müşteri ilişkilerinin de anlatıldığı söyleşinin ardından öğrenciler  bu fırsatı verdiği için UEDAŞ'a teşekkür ederken katkılarından dolayı YÜCE'ye de minnetar olduklarını söyledi.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.