Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Liseli Gençlerle İletişimi ve UEDAŞ'ı konuştuk.
Liseli Gençlerle İletişimi ve UEDAŞ'ı konuştuk.  26.4.2017
Liseli Gençlerle İletişimi ve UEDAŞ'ı konuştuk.

Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halkla İlişkiler Bölümü Öğrencileri misafirimiz oldu. Genç arkadaşlarla Halkla İlişkiler Mesleğini ve UEDAŞ'ı konuştuk. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE tarafından sektörde yaptığımız öncü projelerin sunumu ile başlayan konuşma soru cevap ile devam etti. Öğrencilere Kurumsal İletişimin ve Müşteri ilişkilerinin de anlatıldığı söyleşinin ardından öğrenciler  bu fırsatı verdiği için UEDAŞ'a teşekkür ederken katkılarından dolayı YÜCE'ye de minnetar olduklarını söyledi.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.