Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Liseli Gençlerle İletişimi ve UEDAŞ'ı konuştuk.
Liseli Gençlerle İletişimi ve UEDAŞ'ı konuştuk.  26.4.2017
Liseli Gençlerle İletişimi ve UEDAŞ'ı konuştuk.

Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halkla İlişkiler Bölümü Öğrencileri misafirimiz oldu. Genç arkadaşlarla Halkla İlişkiler Mesleğini ve UEDAŞ'ı konuştuk. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE tarafından sektörde yaptığımız öncü projelerin sunumu ile başlayan konuşma soru cevap ile devam etti. Öğrencilere Kurumsal İletişimin ve Müşteri ilişkilerinin de anlatıldığı söyleşinin ardından öğrenciler  bu fırsatı verdiği için UEDAŞ'a teşekkür ederken katkılarından dolayı YÜCE'ye de minnetar olduklarını söyledi.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.