Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kaliteli enerji için bir adım daha!
Kaliteli enerji için bir adım daha!  2.10.2013
Kaliteli enerji için bir adım daha!

Nilüfer bölgesindeki müşterilerimize daha kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti verebilmek için T.E.İ.A.Ş.  ile yapılan görüşmeler sonucunda yapılan anlaşmaya göre; Görükle Trafo Merkezi 154/34.5 kV indirici merkezde işletme gerilimi 33 kV’dan 34.5 kV’aya yükseltilecektir.


Söz konusu çalışma ile müşterilerimize daha kaliteli enerji akışı sağlanarak diğer trafo merkezleri ile senkronizasyon sağlanacak. Gerilim düşümünü azaltarak, arızaları asgari seviyeye indirecek uygulama 4.10.2013 tarihinde saat 00:00 itibariyle geçerli olacak. Uygulamadan Görükle Mahallesi, Görükle Sanayi Bölgesi, Hasanağa TOKİ, Akçalar ve Akçalar Sanayi, İrfaniye Mahallesi, köyler  ve civarı özel müşterilerimiz faydalanacak.  Müşterilerimize daha kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti verebilmek için yatırımlarımız devam edecektir.

 

Saygılarımızla;
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.
Nilüfer İşletme Müdürlüğü

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.