Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kaliteli enerji için bir adım daha!
Kaliteli enerji için bir adım daha!  2.10.2013
Kaliteli enerji için bir adım daha!

Nilüfer bölgesindeki müşterilerimize daha kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti verebilmek için T.E.İ.A.Ş.  ile yapılan görüşmeler sonucunda yapılan anlaşmaya göre; Görükle Trafo Merkezi 154/34.5 kV indirici merkezde işletme gerilimi 33 kV’dan 34.5 kV’aya yükseltilecektir.


Söz konusu çalışma ile müşterilerimize daha kaliteli enerji akışı sağlanarak diğer trafo merkezleri ile senkronizasyon sağlanacak. Gerilim düşümünü azaltarak, arızaları asgari seviyeye indirecek uygulama 4.10.2013 tarihinde saat 00:00 itibariyle geçerli olacak. Uygulamadan Görükle Mahallesi, Görükle Sanayi Bölgesi, Hasanağa TOKİ, Akçalar ve Akçalar Sanayi, İrfaniye Mahallesi, köyler  ve civarı özel müşterilerimiz faydalanacak.  Müşterilerimize daha kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti verebilmek için yatırımlarımız devam edecektir.

 

Saygılarımızla;
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.
Nilüfer İşletme Müdürlüğü

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.