Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kaliteli enerji için bir adım daha!
Kaliteli enerji için bir adım daha!  2.10.2013
Kaliteli enerji için bir adım daha!

Nilüfer bölgesindeki müşterilerimize daha kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti verebilmek için T.E.İ.A.Ş.  ile yapılan görüşmeler sonucunda yapılan anlaşmaya göre; Görükle Trafo Merkezi 154/34.5 kV indirici merkezde işletme gerilimi 33 kV’dan 34.5 kV’aya yükseltilecektir.


Söz konusu çalışma ile müşterilerimize daha kaliteli enerji akışı sağlanarak diğer trafo merkezleri ile senkronizasyon sağlanacak. Gerilim düşümünü azaltarak, arızaları asgari seviyeye indirecek uygulama 4.10.2013 tarihinde saat 00:00 itibariyle geçerli olacak. Uygulamadan Görükle Mahallesi, Görükle Sanayi Bölgesi, Hasanağa TOKİ, Akçalar ve Akçalar Sanayi, İrfaniye Mahallesi, köyler  ve civarı özel müşterilerimiz faydalanacak.  Müşterilerimize daha kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti verebilmek için yatırımlarımız devam edecektir.

 

Saygılarımızla;
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.
Nilüfer İşletme Müdürlüğü

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.