Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bandırma'da Müşteri Memnuniyeti İçin Sahadayız
Bandırma'da Müşteri Memnuniyeti İçin Sahadayız  20.4.2017
Bandırma'da Müşteri Memnuniyeti İçin Sahadayız

Bandırma merkez mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda bölge yetkililerimiz muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu.

Müşteri ilişkililerini önemsiyor ve hizmet bölgesindeki muhtarlarla sık sık bir araya gelerek istişare toplantıları gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda Bandırma muhtarları ile buluştuk. Muhtarlık toplantı salonunda yapılan görüşmeye Bandırma Muhtarlar Derneği Başkanı Nur HANCIOĞLU, merkeze bağlı mahalle muhtarları, Bandırma İşletme Müdürümüz Tayfun TUTAR’ın yanı sıra Sistem İşletme Mühendisimiz Yasin ASLAN ve Müşteriler Mühendisimiz Barış TOYGUN da katıldı. İşletme Müdürümüz Tayfun TUTAR, muhtarların halka en yakın yönetim birimleri olduğunu belirterek, “Muhtarlarımız halkın nabzını tutuyor, her sorununu biliyorlar kendilerine gelen talepleri bizlere iletiyorlar. Halka en yakın olan kitleye yakın olmanın önemini biliyoruz” şeklinde konuştu. Yatırımlarla birlikte enerjide büyük bir iyileşme sağladıklarına dikkat çeken TUTAR, "Yapılan çalışmalar sonucu elektrik kesinti sayısı ve süreleri asgariye indirildi. Gerçekleştirdiğimiz bu toplantılarla ilçelerimizdeki eksik görülen noktalara en iyi ve en kaliteli hizmeti süratle götürme gayreti içerisindeyiz. Amacımız, vatandaşlarımıza kesintisiz enerji hizmeti vermek. Halkımızdan gelen taleplerin bize ulaşmasında önemli rol üstlenen muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Muhtarların bölgelerinde yaşamış oldukları sorunlarının tek tek dinlendiği toplantıda soruna ilişkin konular yetkililer tarafından not alınarak gerekli açıklamalar getirildi. Bandırma Muhtarlar Derneği Başkanı Nur Hancıoğlu ise UEDAŞ’ın çalışmalarından memnun olduklarını belirterek, TUTAR ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.