Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bandırma'da Müşteri Memnuniyeti İçin Sahadayız
Bandırma'da Müşteri Memnuniyeti İçin Sahadayız  20.4.2017
Bandırma'da Müşteri Memnuniyeti İçin Sahadayız

Bandırma merkez mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda bölge yetkililerimiz muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu.

Müşteri ilişkililerini önemsiyor ve hizmet bölgesindeki muhtarlarla sık sık bir araya gelerek istişare toplantıları gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda Bandırma muhtarları ile buluştuk. Muhtarlık toplantı salonunda yapılan görüşmeye Bandırma Muhtarlar Derneği Başkanı Nur HANCIOĞLU, merkeze bağlı mahalle muhtarları, Bandırma İşletme Müdürümüz Tayfun TUTAR’ın yanı sıra Sistem İşletme Mühendisimiz Yasin ASLAN ve Müşteriler Mühendisimiz Barış TOYGUN da katıldı. İşletme Müdürümüz Tayfun TUTAR, muhtarların halka en yakın yönetim birimleri olduğunu belirterek, “Muhtarlarımız halkın nabzını tutuyor, her sorununu biliyorlar kendilerine gelen talepleri bizlere iletiyorlar. Halka en yakın olan kitleye yakın olmanın önemini biliyoruz” şeklinde konuştu. Yatırımlarla birlikte enerjide büyük bir iyileşme sağladıklarına dikkat çeken TUTAR, "Yapılan çalışmalar sonucu elektrik kesinti sayısı ve süreleri asgariye indirildi. Gerçekleştirdiğimiz bu toplantılarla ilçelerimizdeki eksik görülen noktalara en iyi ve en kaliteli hizmeti süratle götürme gayreti içerisindeyiz. Amacımız, vatandaşlarımıza kesintisiz enerji hizmeti vermek. Halkımızdan gelen taleplerin bize ulaşmasında önemli rol üstlenen muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Muhtarların bölgelerinde yaşamış oldukları sorunlarının tek tek dinlendiği toplantıda soruna ilişkin konular yetkililer tarafından not alınarak gerekli açıklamalar getirildi. Bandırma Muhtarlar Derneği Başkanı Nur Hancıoğlu ise UEDAŞ’ın çalışmalarından memnun olduklarını belirterek, TUTAR ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.