Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bandırma'da Müşteri Memnuniyeti İçin Sahadayız
Bandırma'da Müşteri Memnuniyeti İçin Sahadayız  20.4.2017
Bandırma'da Müşteri Memnuniyeti İçin Sahadayız

Bandırma merkez mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda bölge yetkililerimiz muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu.

Müşteri ilişkililerini önemsiyor ve hizmet bölgesindeki muhtarlarla sık sık bir araya gelerek istişare toplantıları gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda Bandırma muhtarları ile buluştuk. Muhtarlık toplantı salonunda yapılan görüşmeye Bandırma Muhtarlar Derneği Başkanı Nur HANCIOĞLU, merkeze bağlı mahalle muhtarları, Bandırma İşletme Müdürümüz Tayfun TUTAR’ın yanı sıra Sistem İşletme Mühendisimiz Yasin ASLAN ve Müşteriler Mühendisimiz Barış TOYGUN da katıldı. İşletme Müdürümüz Tayfun TUTAR, muhtarların halka en yakın yönetim birimleri olduğunu belirterek, “Muhtarlarımız halkın nabzını tutuyor, her sorununu biliyorlar kendilerine gelen talepleri bizlere iletiyorlar. Halka en yakın olan kitleye yakın olmanın önemini biliyoruz” şeklinde konuştu. Yatırımlarla birlikte enerjide büyük bir iyileşme sağladıklarına dikkat çeken TUTAR, "Yapılan çalışmalar sonucu elektrik kesinti sayısı ve süreleri asgariye indirildi. Gerçekleştirdiğimiz bu toplantılarla ilçelerimizdeki eksik görülen noktalara en iyi ve en kaliteli hizmeti süratle götürme gayreti içerisindeyiz. Amacımız, vatandaşlarımıza kesintisiz enerji hizmeti vermek. Halkımızdan gelen taleplerin bize ulaşmasında önemli rol üstlenen muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Muhtarların bölgelerinde yaşamış oldukları sorunlarının tek tek dinlendiği toplantıda soruna ilişkin konular yetkililer tarafından not alınarak gerekli açıklamalar getirildi. Bandırma Muhtarlar Derneği Başkanı Nur Hancıoğlu ise UEDAŞ’ın çalışmalarından memnun olduklarını belirterek, TUTAR ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.