Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Sanat ve Işığın Buluştuğu Sergi
Sanat ve Işığın Buluştuğu Sergi  18.4.2017
Sanat ve Işığın Buluştuğu Sergi

Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz ‘Şehrin Işıkları’ fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflar sergilenmeye devam ediyor.

“Şehrin Işıkları” temasıyla bu yıl 4.sü düzenlenen ve geçtiğimiz aylarda sona eren fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflar, Bandırma’da sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği fotoğraf sergisi 23 Nisan’a kadar açık olacak.

İletişim kampanyaları kapsamında 17-23 Nisan tarihleri arasında düzenlenen ve yüzlerce fotoğrafçının gönderdiği 1.800 adet fotoğraf arasında dereceye giren birbirinden güzel fotoğraflar, Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi’nde düzenlenen sergide fotoğraf severlerle buluştu.Juri üyeleri tarafından yapılan değerlendirme sonucu dereceye giren ilk 50 fotoğrafın yer alığı sergi Bandırmalılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Serginin açılışına Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, UEDAŞ Bandırma İşletme Müdürümüz Tayfun Tutar’ın yanı sıra Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce de katıldı. Yüce, "Sergimiz 23 Nisan tarihine kadar açık olacak. Ardından hizmet bölgemizdeki diğer illerde sergilemelerimiz devam devam edecek” diye konuştu.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.