Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Lapseki İşletmemizden Örnek Proje
Lapseki İşletmemizden Örnek Proje  11.4.2017
Lapseki İşletmemizden Örnek Proje

Çanakkale İş Güvenliği Sorumlumuz Erhan Sezgin bugün Lapseki İÇDAŞ-ÇİP Mesleki ve Teknik Eğitim Lisesi son sınıf öğrencilerine sahada uygulamalı eğitim verdi. Lapseki işletme Koordinatörümüz Serhat Kutluer ve saha ekiplerimizin katıldığı eğitimde iş güvenliği, sorumluluk alanlarında alınacak tedbirler ve ekipman kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiler aktarıldı. Acil durum ikazları, yol ve saha güvenliğine dair detayların da öğrencilere anlatıldığı eğitimden memnun olan öğrenciler UEDAŞ yetkililerine teşekkür etti.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.