Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Lapseki İşletmemizden Örnek Proje
Lapseki İşletmemizden Örnek Proje  11.4.2017
Lapseki İşletmemizden Örnek Proje

Çanakkale İş Güvenliği Sorumlumuz Erhan Sezgin bugün Lapseki İÇDAŞ-ÇİP Mesleki ve Teknik Eğitim Lisesi son sınıf öğrencilerine sahada uygulamalı eğitim verdi. Lapseki işletme Koordinatörümüz Serhat Kutluer ve saha ekiplerimizin katıldığı eğitimde iş güvenliği, sorumluluk alanlarında alınacak tedbirler ve ekipman kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiler aktarıldı. Acil durum ikazları, yol ve saha güvenliğine dair detayların da öğrencilere anlatıldığı eğitimden memnun olan öğrenciler UEDAŞ yetkililerine teşekkür etti.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.