Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Lapseki İşletmemizden Örnek Proje
Lapseki İşletmemizden Örnek Proje  11.4.2017
Lapseki İşletmemizden Örnek Proje

Çanakkale İş Güvenliği Sorumlumuz Erhan Sezgin bugün Lapseki İÇDAŞ-ÇİP Mesleki ve Teknik Eğitim Lisesi son sınıf öğrencilerine sahada uygulamalı eğitim verdi. Lapseki işletme Koordinatörümüz Serhat Kutluer ve saha ekiplerimizin katıldığı eğitimde iş güvenliği, sorumluluk alanlarında alınacak tedbirler ve ekipman kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiler aktarıldı. Acil durum ikazları, yol ve saha güvenliğine dair detayların da öğrencilere anlatıldığı eğitimden memnun olan öğrenciler UEDAŞ yetkililerine teşekkür etti.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.