Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Şehrin Işıkları’ Gemlik’te yandı
‘Şehrin Işıkları’ Gemlik’te yandı  10.4.2017
‘Şehrin Işıkları’ Gemlik’te yandı

“Şehrin Işıkları” temasıyla Türkiye çapında bu yıl 4.sü düzenlediğimiz ve geçtiğimiz günlerde sona eren fotoğraf yarışmamızda dereceye giren fotoğraflar, Gemliklilerin beğenisine sunuldu. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği fotoğraf sergisi 16 Nisan’a kadar açık olacak.

Sosyal etkinlik faaliyetleri kapsamında 10-16 Nisan tarihleri arasında düzenlenen ve yüzlerce fotoğrafçının gönderdiği 1.120 adet fotoğraf arasında dereceye giren birbirinden güzel fotoğraflar, Gemlik Cius AVM’de düzenlenen sergide fotoğraf severlerle buluştu. UEDAŞ olarak geleneksel olarak düzenlediğimiz ‘şehir ve ışık’ temalı fotoğraf yarışmasında dereceye girip sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar bir hafta boyunca görülebilecek.

Serginin açılışına Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Zafer Işık’ın yanı sıra UEDAŞ Gemlik İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk Bozan, İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce, İznik İşletme Koordinatörümüz Hüseyin Karakaş ve Orhangazi İşletme Koordinatörümüz Metin Erkan da katıldı. Bu yıl 4.sünü düzenlenen yarışmada yüzlerce fotoğrafçının gönderdiği birbirinden güzel fotoğrafları fotoğraf severlerle buluşturmaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen İşletme Müdürü Mehmet Faruk Bozan ‘Sergimiz 16 Nisan tarihine kadar sanatseverlerin beğenisine açık olacak’ diye konuştu. Şehrin Işıkları hizmet bölgemiz olan diğer illerde sergilenmeye devam edecek.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.