Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Şehrin Işıkları’ Gemlik’te yandı
‘Şehrin Işıkları’ Gemlik’te yandı  10.4.2017
‘Şehrin Işıkları’ Gemlik’te yandı

“Şehrin Işıkları” temasıyla Türkiye çapında bu yıl 4.sü düzenlediğimiz ve geçtiğimiz günlerde sona eren fotoğraf yarışmamızda dereceye giren fotoğraflar, Gemliklilerin beğenisine sunuldu. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği fotoğraf sergisi 16 Nisan’a kadar açık olacak.

Sosyal etkinlik faaliyetleri kapsamında 10-16 Nisan tarihleri arasında düzenlenen ve yüzlerce fotoğrafçının gönderdiği 1.120 adet fotoğraf arasında dereceye giren birbirinden güzel fotoğraflar, Gemlik Cius AVM’de düzenlenen sergide fotoğraf severlerle buluştu. UEDAŞ olarak geleneksel olarak düzenlediğimiz ‘şehir ve ışık’ temalı fotoğraf yarışmasında dereceye girip sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar bir hafta boyunca görülebilecek.

Serginin açılışına Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Zafer Işık’ın yanı sıra UEDAŞ Gemlik İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk Bozan, İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce, İznik İşletme Koordinatörümüz Hüseyin Karakaş ve Orhangazi İşletme Koordinatörümüz Metin Erkan da katıldı. Bu yıl 4.sünü düzenlenen yarışmada yüzlerce fotoğrafçının gönderdiği birbirinden güzel fotoğrafları fotoğraf severlerle buluşturmaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen İşletme Müdürü Mehmet Faruk Bozan ‘Sergimiz 16 Nisan tarihine kadar sanatseverlerin beğenisine açık olacak’ diye konuştu. Şehrin Işıkları hizmet bölgemiz olan diğer illerde sergilenmeye devam edecek.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.