Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Şehrin Işıkları’ Gemlik’te yandı
‘Şehrin Işıkları’ Gemlik’te yandı  10.4.2017
‘Şehrin Işıkları’ Gemlik’te yandı

“Şehrin Işıkları” temasıyla Türkiye çapında bu yıl 4.sü düzenlediğimiz ve geçtiğimiz günlerde sona eren fotoğraf yarışmamızda dereceye giren fotoğraflar, Gemliklilerin beğenisine sunuldu. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği fotoğraf sergisi 16 Nisan’a kadar açık olacak.

Sosyal etkinlik faaliyetleri kapsamında 10-16 Nisan tarihleri arasında düzenlenen ve yüzlerce fotoğrafçının gönderdiği 1.120 adet fotoğraf arasında dereceye giren birbirinden güzel fotoğraflar, Gemlik Cius AVM’de düzenlenen sergide fotoğraf severlerle buluştu. UEDAŞ olarak geleneksel olarak düzenlediğimiz ‘şehir ve ışık’ temalı fotoğraf yarışmasında dereceye girip sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar bir hafta boyunca görülebilecek.

Serginin açılışına Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Zafer Işık’ın yanı sıra UEDAŞ Gemlik İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk Bozan, İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce, İznik İşletme Koordinatörümüz Hüseyin Karakaş ve Orhangazi İşletme Koordinatörümüz Metin Erkan da katıldı. Bu yıl 4.sünü düzenlenen yarışmada yüzlerce fotoğrafçının gönderdiği birbirinden güzel fotoğrafları fotoğraf severlerle buluşturmaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen İşletme Müdürü Mehmet Faruk Bozan ‘Sergimiz 16 Nisan tarihine kadar sanatseverlerin beğenisine açık olacak’ diye konuştu. Şehrin Işıkları hizmet bölgemiz olan diğer illerde sergilenmeye devam edecek.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.