Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Şehrin Işıkları’ Gemlik’te yandı
‘Şehrin Işıkları’ Gemlik’te yandı  10.4.2017
‘Şehrin Işıkları’ Gemlik’te yandı

“Şehrin Işıkları” temasıyla Türkiye çapında bu yıl 4.sü düzenlediğimiz ve geçtiğimiz günlerde sona eren fotoğraf yarışmamızda dereceye giren fotoğraflar, Gemliklilerin beğenisine sunuldu. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği fotoğraf sergisi 16 Nisan’a kadar açık olacak.

Sosyal etkinlik faaliyetleri kapsamında 10-16 Nisan tarihleri arasında düzenlenen ve yüzlerce fotoğrafçının gönderdiği 1.120 adet fotoğraf arasında dereceye giren birbirinden güzel fotoğraflar, Gemlik Cius AVM’de düzenlenen sergide fotoğraf severlerle buluştu. UEDAŞ olarak geleneksel olarak düzenlediğimiz ‘şehir ve ışık’ temalı fotoğraf yarışmasında dereceye girip sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar bir hafta boyunca görülebilecek.

Serginin açılışına Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Zafer Işık’ın yanı sıra UEDAŞ Gemlik İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk Bozan, İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce, İznik İşletme Koordinatörümüz Hüseyin Karakaş ve Orhangazi İşletme Koordinatörümüz Metin Erkan da katıldı. Bu yıl 4.sünü düzenlenen yarışmada yüzlerce fotoğrafçının gönderdiği birbirinden güzel fotoğrafları fotoğraf severlerle buluşturmaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen İşletme Müdürü Mehmet Faruk Bozan ‘Sergimiz 16 Nisan tarihine kadar sanatseverlerin beğenisine açık olacak’ diye konuştu. Şehrin Işıkları hizmet bölgemiz olan diğer illerde sergilenmeye devam edecek.

Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.