Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Türkiye'nin Enerji Akademisi ve UEDAŞ ile Staj Şansı!
Türkiye'nin Enerji Akademisi ve UEDAŞ ile Staj Şansı!  5.4.2017
Türkiye'nin Enerji Akademisi ve UEDAŞ ile Staj Şansı!

Hem mühendislik öğrencilerine enerji sektörü alanında iş fırsatları sunarak genç işsizliğine karşı bir çözüm üretmek hem de enerji sektörünün üretim, dağıtım ve pazarlama ihtiyacına uygun kalifiye iş gücünün yetiştirilmesi konusunda örnek bir sanayi-üniversite işbirliği yaratmak hedefiyle yola çıkan Türkiye'nin Enerji Akademisi, Boğaziçi Üniversitesi ile işbirliği yaparak devlet üniversitelerinde öğrenim gören mühendislik öğrencilerine programda eğitim vermeye başladı.*

Programdan mezun olan öğrenciler enerji dağıtımında öncü şirketlerden biri olan UEDAŞ'ta yaz stajı yapma şansı elde edecek. Bu staj ile öğrenciler hem saha tecrübesi alacak hem de Ar-Ge faaliyetlerini inceleyerek teorik bilgilerine sektörel yenilikleri ekleyecek.

Limak Enerji tarafından gerçekleştirilen projeyi UEDAŞ olarak her alanda desteklemekten gurur duyuyoruz.

 

*Programda eğitim gören öğrencilerin minimum %30’u kız öğrencilerden oluşmaktadır.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.