Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Türkiye'nin Enerji Akademisi ve UEDAŞ ile Staj Şansı!
Türkiye'nin Enerji Akademisi ve UEDAŞ ile Staj Şansı!  5.4.2017
Türkiye'nin Enerji Akademisi ve UEDAŞ ile Staj Şansı!

Hem mühendislik öğrencilerine enerji sektörü alanında iş fırsatları sunarak genç işsizliğine karşı bir çözüm üretmek hem de enerji sektörünün üretim, dağıtım ve pazarlama ihtiyacına uygun kalifiye iş gücünün yetiştirilmesi konusunda örnek bir sanayi-üniversite işbirliği yaratmak hedefiyle yola çıkan Türkiye'nin Enerji Akademisi, Boğaziçi Üniversitesi ile işbirliği yaparak devlet üniversitelerinde öğrenim gören mühendislik öğrencilerine programda eğitim vermeye başladı.*

Programdan mezun olan öğrenciler enerji dağıtımında öncü şirketlerden biri olan UEDAŞ'ta yaz stajı yapma şansı elde edecek. Bu staj ile öğrenciler hem saha tecrübesi alacak hem de Ar-Ge faaliyetlerini inceleyerek teorik bilgilerine sektörel yenilikleri ekleyecek.

Limak Enerji tarafından gerçekleştirilen projeyi UEDAŞ olarak her alanda desteklemekten gurur duyuyoruz.

 

*Programda eğitim gören öğrencilerin minimum %30’u kız öğrencilerden oluşmaktadır.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.