Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kent Gazetesi yazarlarıyla UEDAŞ’ı konuştuk
Kent Gazetesi yazarlarıyla UEDAŞ’ı konuştuk  24.9.2013
Kent Gazetesi yazarlarıyla UEDAŞ’ı konuştuk

Bursa Kent Gazetesi'nin yönetimi ve seçkin yazarları UEDAŞ’ın çalışmaları ve hedefleri konusunda bilgiler almak için Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nu ziyaret etti. 

Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU’nu makamında ziyaret eden Gazetenin Genel Müdürü Arzu KUTLUCAN ve gazetenin seçkin yazarlarıyla enerji dağıtım sektörünü konuştuk. Genel Müdürlük binamızda Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf ZiyaYÜCE’nin de katılımıyla gerçekleşen toplantıda elektrik dağıtım özelleştirmelerinin müşteriye yansımaları ve hizmet kalitesi gibi konular ele alındı.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.