Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kent Gazetesi yazarlarıyla UEDAŞ’ı konuştuk
Kent Gazetesi yazarlarıyla UEDAŞ’ı konuştuk  24.9.2013
Kent Gazetesi yazarlarıyla UEDAŞ’ı konuştuk

Bursa Kent Gazetesi'nin yönetimi ve seçkin yazarları UEDAŞ’ın çalışmaları ve hedefleri konusunda bilgiler almak için Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nu ziyaret etti. 

Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU’nu makamında ziyaret eden Gazetenin Genel Müdürü Arzu KUTLUCAN ve gazetenin seçkin yazarlarıyla enerji dağıtım sektörünü konuştuk. Genel Müdürlük binamızda Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf ZiyaYÜCE’nin de katılımıyla gerçekleşen toplantıda elektrik dağıtım özelleştirmelerinin müşteriye yansımaları ve hizmet kalitesi gibi konular ele alındı.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.