Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kent Gazetesi yazarlarıyla UEDAŞ’ı konuştuk
Kent Gazetesi yazarlarıyla UEDAŞ’ı konuştuk  24.9.2013
Kent Gazetesi yazarlarıyla UEDAŞ’ı konuştuk

Bursa Kent Gazetesi'nin yönetimi ve seçkin yazarları UEDAŞ’ın çalışmaları ve hedefleri konusunda bilgiler almak için Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nu ziyaret etti. 

Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU’nu makamında ziyaret eden Gazetenin Genel Müdürü Arzu KUTLUCAN ve gazetenin seçkin yazarlarıyla enerji dağıtım sektörünü konuştuk. Genel Müdürlük binamızda Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf ZiyaYÜCE’nin de katılımıyla gerçekleşen toplantıda elektrik dağıtım özelleştirmelerinin müşteriye yansımaları ve hizmet kalitesi gibi konular ele alındı.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.