Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Bowling Turnuvasının Galibi Yatırım Oldu
UEDAŞ Bowling Turnuvasının Galibi Yatırım Oldu  4.4.2017
UEDAŞ Bowling Turnuvasının Galibi Yatırım Oldu

360 personelden oluşturulan ve 60 takımın katıldığı bowling turnuvasının final müsabakası Bursa’da düzenlendi. Turnuvayı Bursa’dan “Yatırım” takımı kazanırken, 2.sırayı Yalova’dan Aslanlar, 3.sırayı ise Bursa’dan Uluğ Koordinatörler kazandı.


Personellerimizin motivasyonunu sağlamak amacıyla düzenlenen bowling turnuvasına çalışanlarımız geniş katılım gösterdi. Büyük bir heyecana sahne olan birimler arası ‘Bowling Turnuvası' birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.Bursa, Yalova, Balıkesir ve Çanakkale illerinde yapılan ön elemelerin ardından en yüksek puanı alan 14 ekip Anatoluim AVM'de kıyasıya yarıştı.

Açılışını Genel Müdürümüz Mesut EFE’nin yaptığı turnuvadan galip olan taraf Yatırım oldu. Aslanlar takımı 2. olurken Uluğ Koordinatörler 3. Sırayı aldı. Maçın en skorer ismi Adem Demir oldu.

Genel Müdürümüz Mesut EFE yaptığı konuşmada ekip içerisinde kaynaşmayı, dayanışmayı artırabilmek, çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu yükseltebilmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirterek UEDAŞ’ın kurum içi ve kurum dışı iletişim faaliyetlerine devam edeceklerini belirtti. Turnuvada ödüllerini Genel Müdürümüzün elinden alan ekipler düzenlenen etkinlikten dolayı UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürlüğümüze teşekkür etti. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce’nin ve Kurumsal İletişim ekibimizin de katıldığı turnuva fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

 

Kazanan ekipleri tebrik ediyoruz.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.