Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Bowling Turnuvasının Galibi Yatırım Oldu
UEDAŞ Bowling Turnuvasının Galibi Yatırım Oldu  4.4.2017
UEDAŞ Bowling Turnuvasının Galibi Yatırım Oldu

360 personelden oluşturulan ve 60 takımın katıldığı bowling turnuvasının final müsabakası Bursa’da düzenlendi. Turnuvayı Bursa’dan “Yatırım” takımı kazanırken, 2.sırayı Yalova’dan Aslanlar, 3.sırayı ise Bursa’dan Uluğ Koordinatörler kazandı.


Personellerimizin motivasyonunu sağlamak amacıyla düzenlenen bowling turnuvasına çalışanlarımız geniş katılım gösterdi. Büyük bir heyecana sahne olan birimler arası ‘Bowling Turnuvası' birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.Bursa, Yalova, Balıkesir ve Çanakkale illerinde yapılan ön elemelerin ardından en yüksek puanı alan 14 ekip Anatoluim AVM'de kıyasıya yarıştı.

Açılışını Genel Müdürümüz Mesut EFE’nin yaptığı turnuvadan galip olan taraf Yatırım oldu. Aslanlar takımı 2. olurken Uluğ Koordinatörler 3. Sırayı aldı. Maçın en skorer ismi Adem Demir oldu.

Genel Müdürümüz Mesut EFE yaptığı konuşmada ekip içerisinde kaynaşmayı, dayanışmayı artırabilmek, çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu yükseltebilmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirterek UEDAŞ’ın kurum içi ve kurum dışı iletişim faaliyetlerine devam edeceklerini belirtti. Turnuvada ödüllerini Genel Müdürümüzün elinden alan ekipler düzenlenen etkinlikten dolayı UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürlüğümüze teşekkür etti. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce’nin ve Kurumsal İletişim ekibimizin de katıldığı turnuva fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

 

Kazanan ekipleri tebrik ediyoruz.

  
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.