Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Bowling Turnuvasının Galibi Yatırım Oldu
UEDAŞ Bowling Turnuvasının Galibi Yatırım Oldu  4.4.2017
UEDAŞ Bowling Turnuvasının Galibi Yatırım Oldu

360 personelden oluşturulan ve 60 takımın katıldığı bowling turnuvasının final müsabakası Bursa’da düzenlendi. Turnuvayı Bursa’dan “Yatırım” takımı kazanırken, 2.sırayı Yalova’dan Aslanlar, 3.sırayı ise Bursa’dan Uluğ Koordinatörler kazandı.


Personellerimizin motivasyonunu sağlamak amacıyla düzenlenen bowling turnuvasına çalışanlarımız geniş katılım gösterdi. Büyük bir heyecana sahne olan birimler arası ‘Bowling Turnuvası' birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.Bursa, Yalova, Balıkesir ve Çanakkale illerinde yapılan ön elemelerin ardından en yüksek puanı alan 14 ekip Anatoluim AVM'de kıyasıya yarıştı.

Açılışını Genel Müdürümüz Mesut EFE’nin yaptığı turnuvadan galip olan taraf Yatırım oldu. Aslanlar takımı 2. olurken Uluğ Koordinatörler 3. Sırayı aldı. Maçın en skorer ismi Adem Demir oldu.

Genel Müdürümüz Mesut EFE yaptığı konuşmada ekip içerisinde kaynaşmayı, dayanışmayı artırabilmek, çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu yükseltebilmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirterek UEDAŞ’ın kurum içi ve kurum dışı iletişim faaliyetlerine devam edeceklerini belirtti. Turnuvada ödüllerini Genel Müdürümüzün elinden alan ekipler düzenlenen etkinlikten dolayı UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürlüğümüze teşekkür etti. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce’nin ve Kurumsal İletişim ekibimizin de katıldığı turnuva fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

 

Kazanan ekipleri tebrik ediyoruz.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.