Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Bowling Turnuvasının Galibi Yatırım Oldu
UEDAŞ Bowling Turnuvasının Galibi Yatırım Oldu  4.4.2017
UEDAŞ Bowling Turnuvasının Galibi Yatırım Oldu

360 personelden oluşturulan ve 60 takımın katıldığı bowling turnuvasının final müsabakası Bursa’da düzenlendi. Turnuvayı Bursa’dan “Yatırım” takımı kazanırken, 2.sırayı Yalova’dan Aslanlar, 3.sırayı ise Bursa’dan Uluğ Koordinatörler kazandı.


Personellerimizin motivasyonunu sağlamak amacıyla düzenlenen bowling turnuvasına çalışanlarımız geniş katılım gösterdi. Büyük bir heyecana sahne olan birimler arası ‘Bowling Turnuvası' birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.Bursa, Yalova, Balıkesir ve Çanakkale illerinde yapılan ön elemelerin ardından en yüksek puanı alan 14 ekip Anatoluim AVM'de kıyasıya yarıştı.

Açılışını Genel Müdürümüz Mesut EFE’nin yaptığı turnuvadan galip olan taraf Yatırım oldu. Aslanlar takımı 2. olurken Uluğ Koordinatörler 3. Sırayı aldı. Maçın en skorer ismi Adem Demir oldu.

Genel Müdürümüz Mesut EFE yaptığı konuşmada ekip içerisinde kaynaşmayı, dayanışmayı artırabilmek, çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu yükseltebilmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirterek UEDAŞ’ın kurum içi ve kurum dışı iletişim faaliyetlerine devam edeceklerini belirtti. Turnuvada ödüllerini Genel Müdürümüzün elinden alan ekipler düzenlenen etkinlikten dolayı UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürlüğümüze teşekkür etti. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce’nin ve Kurumsal İletişim ekibimizin de katıldığı turnuva fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

 

Kazanan ekipleri tebrik ediyoruz.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.