Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ çalışanları bowling ile stres attı
UEDAŞ çalışanları bowling ile stres attı   22.3.2017
UEDAŞ çalışanları bowling ile stres attı

Personellerimizin motivasyonunu sağlamak amacıyla Bowling Turnuvası düzenlendi. Personelin geniş katılım gösterdiği ve büyük bir heyecana sahne olan birimler arası ‘Bowling Turnuvası' birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.

180 personelden oluşturulan 30 takımın katıldığı turnuvanın açılışını Genel Müdürümüz Mesut EFE yaptı. Anatoluim AVM'de bulunan Bowling Salonunda düzenlenen turnuvanın ilk günü 30 takım yarıştı. Salı günü saat 19.00'da organize edilen bowling turnuvasında çalışanlarımız hem yarıştı hem de yoğun iş temposundan uzaklaşarak eğlenceli saatler geçirdi. Startı Bursa’dan verilen turnuva hizmet illerimiz olan Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da oynanacak ve en yüksek puanı alan 14 takım önümüzdeki hafta Bursa’da yapılacak olan final maçında yarışacak. 

Turnuvanın açılışında bir konuşma yapan Genel Müdürümüz Mesut EFE, "Şu anda 2 bin 200 personelle geniş bir kitleye hizmet vermeye çalışıyoruz. Çok yoğun bir kış döneminden çıktık. Son yılların en soğuk kış mevsimini yaşadık. Personel yoruldu. Şirket politikamız gereği çalışan arkadaşlarımızın moral ve motivasyonunu yüksek tutmak için bu tür organizasyonları destekliyoruz. Bu gün burada personeldeki arkadaşlarımızla beraber bir aile ortamı içerisinde Bowling Turnuvası düzenledik. Amacımız, ekip içerisinde kaynaşmayı, dayanışmayı artırabilmek, çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu yükseltebilmek, bu sayede de hizmet kalitesini artırabilmektir. Keyif veren güzel bir turnuva oldu" dedi.

Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.