Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ çalışanları bowling ile stres attı
UEDAŞ çalışanları bowling ile stres attı   22.3.2017
UEDAŞ çalışanları bowling ile stres attı

Personellerimizin motivasyonunu sağlamak amacıyla Bowling Turnuvası düzenlendi. Personelin geniş katılım gösterdiği ve büyük bir heyecana sahne olan birimler arası ‘Bowling Turnuvası' birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.

180 personelden oluşturulan 30 takımın katıldığı turnuvanın açılışını Genel Müdürümüz Mesut EFE yaptı. Anatoluim AVM'de bulunan Bowling Salonunda düzenlenen turnuvanın ilk günü 30 takım yarıştı. Salı günü saat 19.00'da organize edilen bowling turnuvasında çalışanlarımız hem yarıştı hem de yoğun iş temposundan uzaklaşarak eğlenceli saatler geçirdi. Startı Bursa’dan verilen turnuva hizmet illerimiz olan Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da oynanacak ve en yüksek puanı alan 14 takım önümüzdeki hafta Bursa’da yapılacak olan final maçında yarışacak. 

Turnuvanın açılışında bir konuşma yapan Genel Müdürümüz Mesut EFE, "Şu anda 2 bin 200 personelle geniş bir kitleye hizmet vermeye çalışıyoruz. Çok yoğun bir kış döneminden çıktık. Son yılların en soğuk kış mevsimini yaşadık. Personel yoruldu. Şirket politikamız gereği çalışan arkadaşlarımızın moral ve motivasyonunu yüksek tutmak için bu tür organizasyonları destekliyoruz. Bu gün burada personeldeki arkadaşlarımızla beraber bir aile ortamı içerisinde Bowling Turnuvası düzenledik. Amacımız, ekip içerisinde kaynaşmayı, dayanışmayı artırabilmek, çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu yükseltebilmek, bu sayede de hizmet kalitesini artırabilmektir. Keyif veren güzel bir turnuva oldu" dedi.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.