Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ çalışanları bowling ile stres attı
UEDAŞ çalışanları bowling ile stres attı   22.3.2017
UEDAŞ çalışanları bowling ile stres attı

Personellerimizin motivasyonunu sağlamak amacıyla Bowling Turnuvası düzenlendi. Personelin geniş katılım gösterdiği ve büyük bir heyecana sahne olan birimler arası ‘Bowling Turnuvası' birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.

180 personelden oluşturulan 30 takımın katıldığı turnuvanın açılışını Genel Müdürümüz Mesut EFE yaptı. Anatoluim AVM'de bulunan Bowling Salonunda düzenlenen turnuvanın ilk günü 30 takım yarıştı. Salı günü saat 19.00'da organize edilen bowling turnuvasında çalışanlarımız hem yarıştı hem de yoğun iş temposundan uzaklaşarak eğlenceli saatler geçirdi. Startı Bursa’dan verilen turnuva hizmet illerimiz olan Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da oynanacak ve en yüksek puanı alan 14 takım önümüzdeki hafta Bursa’da yapılacak olan final maçında yarışacak. 

Turnuvanın açılışında bir konuşma yapan Genel Müdürümüz Mesut EFE, "Şu anda 2 bin 200 personelle geniş bir kitleye hizmet vermeye çalışıyoruz. Çok yoğun bir kış döneminden çıktık. Son yılların en soğuk kış mevsimini yaşadık. Personel yoruldu. Şirket politikamız gereği çalışan arkadaşlarımızın moral ve motivasyonunu yüksek tutmak için bu tür organizasyonları destekliyoruz. Bu gün burada personeldeki arkadaşlarımızla beraber bir aile ortamı içerisinde Bowling Turnuvası düzenledik. Amacımız, ekip içerisinde kaynaşmayı, dayanışmayı artırabilmek, çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu yükseltebilmek, bu sayede de hizmet kalitesini artırabilmektir. Keyif veren güzel bir turnuva oldu" dedi.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.