Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Dursunbey Belediyesi ve UEDAŞ işbirliği
Dursunbey Belediyesi ve UEDAŞ işbirliği  22.3.2017
Dursunbey Belediyesi ve UEDAŞ işbirliği

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan BAHÇAVAN ile Genel Müdürümüz Mesut EFE tarafından dağıtım sistemine bağlantı anlaşması imzalandı.  Dursunbey İlçesi, Bingeşik mevkiinde kurulan 999kw GES'in dağıtım sistemine bağlantısını gerçekleştirecek ve milli enerjiye katkı sağlayacak proje imzaya sunuldu. İmza Törenine Genel Müdürümüz Mesut EFE, Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan BAHÇAVAN, Müşteriler Direktörümüz Musa YILMAZ ve her iki taraftan yetkililer katıldı. Belediyeler ile işbirliğinin önemine vurgu yapan EFE, paydaş ilişkilerini sürdürmeye devam edeceğiz şeklinde konuştu.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.