Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı UEDAŞ
AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı UEDAŞ  7.3.2017
AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı UEDAŞ

Bursa Afet Eğitim Merkezinde, Servis Koordinatörü, Vali Yardımcıları ve her bir hizmet grubunundan destek çözüm ortaklarının katıldığı; sorumlu bulunan kurum/kuruluş personeline bilgi aktarımında bulunması ve hizmet grupları arasındaki koordinasyonu sağlaması amacıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.


Enerji Hizmet Grubu ana çözüm ortağı olan ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. temsilcisi olarak Sistem İşletme Direktörümüz Mutlu DALKAÇ, Eğitim ve İSG Müdürümüz Mustafa KARTAL ve AR-GE Yönetmenimiz Erkan Yaşar katıldığı programda KARTAL, "TAMP-BURSA(Türkiye Afetle Mücadele Planı)" ile katılımcılara bilgiler aktardı. UEDAŞ ekiplerinin her zaman en zorlu şartlara hazır olduğunu ve bölgedeki tüm paydaşlarla iletişim halinde olduklarını belirten KARTAL, hizmete hız kesmeden devam edileceğini belirtti. Ayrıca KARTAL, Çanakkale depreminin ardından inşa edilen prefabrik bölgeye 24 saat dolmadan enerji sağladıklarını belirterek UEDAŞ tarafından konuya duyulan hassasiyeti dile getirdi.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.