Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı UEDAŞ
AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı UEDAŞ  7.3.2017
AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı UEDAŞ

Bursa Afet Eğitim Merkezinde, Servis Koordinatörü, Vali Yardımcıları ve her bir hizmet grubunundan destek çözüm ortaklarının katıldığı; sorumlu bulunan kurum/kuruluş personeline bilgi aktarımında bulunması ve hizmet grupları arasındaki koordinasyonu sağlaması amacıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.


Enerji Hizmet Grubu ana çözüm ortağı olan ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. temsilcisi olarak Sistem İşletme Direktörümüz Mutlu DALKAÇ, Eğitim ve İSG Müdürümüz Mustafa KARTAL ve AR-GE Yönetmenimiz Erkan Yaşar katıldığı programda KARTAL, "TAMP-BURSA(Türkiye Afetle Mücadele Planı)" ile katılımcılara bilgiler aktardı. UEDAŞ ekiplerinin her zaman en zorlu şartlara hazır olduğunu ve bölgedeki tüm paydaşlarla iletişim halinde olduklarını belirten KARTAL, hizmete hız kesmeden devam edileceğini belirtti. Ayrıca KARTAL, Çanakkale depreminin ardından inşa edilen prefabrik bölgeye 24 saat dolmadan enerji sağladıklarını belirterek UEDAŞ tarafından konuya duyulan hassasiyeti dile getirdi.

   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.