Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı UEDAŞ
AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı UEDAŞ  7.3.2017
AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı UEDAŞ

Bursa Afet Eğitim Merkezinde, Servis Koordinatörü, Vali Yardımcıları ve her bir hizmet grubunundan destek çözüm ortaklarının katıldığı; sorumlu bulunan kurum/kuruluş personeline bilgi aktarımında bulunması ve hizmet grupları arasındaki koordinasyonu sağlaması amacıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.


Enerji Hizmet Grubu ana çözüm ortağı olan ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. temsilcisi olarak Sistem İşletme Direktörümüz Mutlu DALKAÇ, Eğitim ve İSG Müdürümüz Mustafa KARTAL ve AR-GE Yönetmenimiz Erkan Yaşar katıldığı programda KARTAL, "TAMP-BURSA(Türkiye Afetle Mücadele Planı)" ile katılımcılara bilgiler aktardı. UEDAŞ ekiplerinin her zaman en zorlu şartlara hazır olduğunu ve bölgedeki tüm paydaşlarla iletişim halinde olduklarını belirten KARTAL, hizmete hız kesmeden devam edileceğini belirtti. Ayrıca KARTAL, Çanakkale depreminin ardından inşa edilen prefabrik bölgeye 24 saat dolmadan enerji sağladıklarını belirterek UEDAŞ tarafından konuya duyulan hassasiyeti dile getirdi.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.