Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı UEDAŞ
AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı UEDAŞ  7.3.2017
AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı UEDAŞ

Bursa Afet Eğitim Merkezinde, Servis Koordinatörü, Vali Yardımcıları ve her bir hizmet grubunundan destek çözüm ortaklarının katıldığı; sorumlu bulunan kurum/kuruluş personeline bilgi aktarımında bulunması ve hizmet grupları arasındaki koordinasyonu sağlaması amacıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.


Enerji Hizmet Grubu ana çözüm ortağı olan ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. temsilcisi olarak Sistem İşletme Direktörümüz Mutlu DALKAÇ, Eğitim ve İSG Müdürümüz Mustafa KARTAL ve AR-GE Yönetmenimiz Erkan Yaşar katıldığı programda KARTAL, "TAMP-BURSA(Türkiye Afetle Mücadele Planı)" ile katılımcılara bilgiler aktardı. UEDAŞ ekiplerinin her zaman en zorlu şartlara hazır olduğunu ve bölgedeki tüm paydaşlarla iletişim halinde olduklarını belirten KARTAL, hizmete hız kesmeden devam edileceğini belirtti. Ayrıca KARTAL, Çanakkale depreminin ardından inşa edilen prefabrik bölgeye 24 saat dolmadan enerji sağladıklarını belirterek UEDAŞ tarafından konuya duyulan hassasiyeti dile getirdi.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.