Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ “Koordinasyon Toplantısı”Bolu’da yapıldı
UEDAŞ “Koordinasyon Toplantısı”Bolu’da yapıldı  24.9.2013
UEDAŞ “Koordinasyon Toplantısı”Bolu’da yapıldı

Şirket genelinde daha kaliteli hizmet verilebilmek ve bu sürece personelin etkin katılımının sağlanabilmesi amacıyla “Yönetici Koordinasyon Toplantısı” düzenlendi. Bolu Büyük Abant Otel’de gerçekleştirilen iki  gün süren toplantıya birim müdürleri tam kadro ile katıldı.

Yöneticilerin merkez ile iletişimini arttırmak amacıyla düzenlenen organizasyonda,birim müdürleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar, 2013 yılı değerlendirmesi ve 2014 yılı hedefleri konusunda bilgi paylaşımı yapıldı. 

İslamoğlu; “Temel amacımız etkin iletişim ile verimli çalışmalar yapmak”

Toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU; “Temel amacımız şirketimizde kaliteli koordinasyonu ve etkin iletişimi tesis ederek verimli çalışmalar yapmak. Bu kapsamda bütün personellerimiz gerekli gayret ve özveriyi göstermelidir. Çalışanların motivasyonunun yüksek olması, uyumlu ve başarılı ekip çalışmasıyla hizmet kalitemizi arttırabiliriz. Koordinasyon toplantılarımız düzenli olarak devam edecek ” diye konuştu.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.