Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ “Koordinasyon Toplantısı”Bolu’da yapıldı
UEDAŞ “Koordinasyon Toplantısı”Bolu’da yapıldı  24.9.2013
UEDAŞ “Koordinasyon Toplantısı”Bolu’da yapıldı

Şirket genelinde daha kaliteli hizmet verilebilmek ve bu sürece personelin etkin katılımının sağlanabilmesi amacıyla “Yönetici Koordinasyon Toplantısı” düzenlendi. Bolu Büyük Abant Otel’de gerçekleştirilen iki  gün süren toplantıya birim müdürleri tam kadro ile katıldı.

Yöneticilerin merkez ile iletişimini arttırmak amacıyla düzenlenen organizasyonda,birim müdürleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar, 2013 yılı değerlendirmesi ve 2014 yılı hedefleri konusunda bilgi paylaşımı yapıldı. 

İslamoğlu; “Temel amacımız etkin iletişim ile verimli çalışmalar yapmak”

Toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU; “Temel amacımız şirketimizde kaliteli koordinasyonu ve etkin iletişimi tesis ederek verimli çalışmalar yapmak. Bu kapsamda bütün personellerimiz gerekli gayret ve özveriyi göstermelidir. Çalışanların motivasyonunun yüksek olması, uyumlu ve başarılı ekip çalışmasıyla hizmet kalitemizi arttırabiliriz. Koordinasyon toplantılarımız düzenli olarak devam edecek ” diye konuştu.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.