Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ “Koordinasyon Toplantısı”Bolu’da yapıldı
UEDAŞ “Koordinasyon Toplantısı”Bolu’da yapıldı  24.9.2013
UEDAŞ “Koordinasyon Toplantısı”Bolu’da yapıldı

Şirket genelinde daha kaliteli hizmet verilebilmek ve bu sürece personelin etkin katılımının sağlanabilmesi amacıyla “Yönetici Koordinasyon Toplantısı” düzenlendi. Bolu Büyük Abant Otel’de gerçekleştirilen iki  gün süren toplantıya birim müdürleri tam kadro ile katıldı.

Yöneticilerin merkez ile iletişimini arttırmak amacıyla düzenlenen organizasyonda,birim müdürleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar, 2013 yılı değerlendirmesi ve 2014 yılı hedefleri konusunda bilgi paylaşımı yapıldı. 

İslamoğlu; “Temel amacımız etkin iletişim ile verimli çalışmalar yapmak”

Toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU; “Temel amacımız şirketimizde kaliteli koordinasyonu ve etkin iletişimi tesis ederek verimli çalışmalar yapmak. Bu kapsamda bütün personellerimiz gerekli gayret ve özveriyi göstermelidir. Çalışanların motivasyonunun yüksek olması, uyumlu ve başarılı ekip çalışmasıyla hizmet kalitemizi arttırabiliriz. Koordinasyon toplantılarımız düzenli olarak devam edecek ” diye konuştu.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.