Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ “Koordinasyon Toplantısı”Bolu’da yapıldı
UEDAŞ “Koordinasyon Toplantısı”Bolu’da yapıldı  24.9.2013
UEDAŞ “Koordinasyon Toplantısı”Bolu’da yapıldı

Şirket genelinde daha kaliteli hizmet verilebilmek ve bu sürece personelin etkin katılımının sağlanabilmesi amacıyla “Yönetici Koordinasyon Toplantısı” düzenlendi. Bolu Büyük Abant Otel’de gerçekleştirilen iki  gün süren toplantıya birim müdürleri tam kadro ile katıldı.

Yöneticilerin merkez ile iletişimini arttırmak amacıyla düzenlenen organizasyonda,birim müdürleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar, 2013 yılı değerlendirmesi ve 2014 yılı hedefleri konusunda bilgi paylaşımı yapıldı. 

İslamoğlu; “Temel amacımız etkin iletişim ile verimli çalışmalar yapmak”

Toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU; “Temel amacımız şirketimizde kaliteli koordinasyonu ve etkin iletişimi tesis ederek verimli çalışmalar yapmak. Bu kapsamda bütün personellerimiz gerekli gayret ve özveriyi göstermelidir. Çalışanların motivasyonunun yüksek olması, uyumlu ve başarılı ekip çalışmasıyla hizmet kalitemizi arttırabiliriz. Koordinasyon toplantılarımız düzenli olarak devam edecek ” diye konuştu.

   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.