Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Tüm Enerjimiz ile Başarılı Sporcularımızın Yanındayız
Tüm Enerjimiz ile Başarılı Sporcularımızın Yanındayız  1.3.2017
Tüm Enerjimiz ile Başarılı Sporcularımızın Yanındayız

 

UEDAŞ Sponsorluğu ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü organizasyonuyla Bursa’da faaliyet gösteren lisanslı sporcuların 2016 yılında dünya, Avrupa ve Balkanlar’da gösterdiği başarıları ödüllendirildi.
Bursa’yı uluslararası müsabakalarda başarıyla temsil eden sporcular, 2016 yılında 112 madalya ile geri döndü. 679 spor kulübü ve 183 bin 457 lisanslı sporcu ile Türkiye’de önemli bir yer tutan sporcuların, başarıları ise UEDAŞ tarafından ödüllendirildi. 103 sporcu ve 30 antrenöre toplamda 159 çeyrek altın hediye eden UEDAŞ, sosyal sorumluluk projeleri ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor. Genel Müdürümüz Mesut Efe, “Günümüz teknolojisinde enerji artık ekmek ve su gibi ihtiyaç haline geldi. Bizde UEDAŞ olarak kesintisiz, sürdürülebilir ve kaliteli enerjiyi müşterilerimizle buluşturmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Bu arada kültür, sanat, eğitim, çevre ve spor gibi toplumu yönlendiren ve geliştiren alanlara katkı sağlamaya da devam ediyoruz. Bu şehrin dinamiklerinden doğmuş ve bu şehre hizmet eden bir kurum olarak kendimizi bu şehre karşı sorumlu hissediyoruz. Şirket olarak üzerimize düşen her türlü yardımı yapmaya bir borç kabul ediyoruz. Bu bağlamda spora ve sporcuya her branşta desteklerimizle gençlerimize ufakta olsa katkı sağlamaktır. Biliyoruz ki gençlerimize gereken desteği sağlayabilirsek, hem Türkiye’de hem de dünya da büyük başarılara imza atacaklardır” dedi.
Müsabakalarda gösterilen başarılardan dolayı Efe, sporcuları ve antrenörleri ayrıca kutladı.

Konuşmaların ardından sporculara ve antrenörlere küçük altınları takdim edildi.

 

   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.