Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nihat Özdemir’den İnegöl Ziyareti
Nihat Özdemir’den İnegöl Ziyareti  1.3.2017
Nihat Özdemir’den İnegöl Ziyareti


UEDAŞ ve Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir bugün kalabalık bir ekiple İnegöl ‘ü ziyaret etti.Özdemir’e bu ziyaretinde UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, İnegöl İşletme Müdürü Hasan Ali YÜRÜK de eşlik etti.Bursa’da gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından yönetim kurulu üyeleri ve şirket yöneticileri ile birlikte UEDAŞ İnegöl işletmesini ziyaret eden heyet çalışanlarla bir süre sohbet etti.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.