Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nihat Özdemir’den İnegöl Ziyareti
Nihat Özdemir’den İnegöl Ziyareti  1.3.2017
Nihat Özdemir’den İnegöl Ziyareti


UEDAŞ ve Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir bugün kalabalık bir ekiple İnegöl ‘ü ziyaret etti.Özdemir’e bu ziyaretinde UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, İnegöl İşletme Müdürü Hasan Ali YÜRÜK de eşlik etti.Bursa’da gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından yönetim kurulu üyeleri ve şirket yöneticileri ile birlikte UEDAŞ İnegöl işletmesini ziyaret eden heyet çalışanlarla bir süre sohbet etti.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.