Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Tasarruf Temalı Boyama Kitaplarımızın Bir Sonraki Durağı İznik Oldu
Tasarruf Temalı Boyama Kitaplarımızın Bir Sonraki Durağı İznik Oldu  28.2.2017
Tasarruf Temalı Boyama Kitaplarımızın Bir Sonraki Durağı İznik Oldu

İznik Eşrefzade Ana Okulu'nun minik öğrencilerine, enerji tasarrufu temalı boyama kitaplarımızdan dağıttık. Miniklerimize tasarrufun önemini anlatmayı amaçladığımız boyama kitaplarımızın dağıtımında İznik İşletme Koordinatörümüz Hüseyin KARAKAŞ'a, İznik İlçe Müftüsü Veli Vehbi BARDAKÇI ve İlçe Halk Eğitim Müdürü İsmail ABLAK da eşlik etti.  Kitapları alan minik öğrencilerimiz hem öğrenip hem eğlenecek.
Konu ile ilgili konuşan İznik İşletme Koordinatörümüz Hüseyin KARAKAŞ eğitim hayatına yeni atılacak miniklere aşılanacak her bilginin ve davranışın hayatı boyunca ona yön vereceğini bu yüzden en derin ve en önemli eğitimin bu yaşlarda yapılması gerektiğini belirtti. UEDAŞ olarak tasarrufun önemini her fırsatta analttıklarını belirten Koordinatörümüz, gelecek nesillere bırakacağımız doğanın korunması adına ellerinden ne gerekiyorsa yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.