Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Tasarruf Temalı Boyama Kitaplarımızın Bir Sonraki Durağı İznik Oldu
Tasarruf Temalı Boyama Kitaplarımızın Bir Sonraki Durağı İznik Oldu  28.2.2017
Tasarruf Temalı Boyama Kitaplarımızın Bir Sonraki Durağı İznik Oldu

İznik Eşrefzade Ana Okulu'nun minik öğrencilerine, enerji tasarrufu temalı boyama kitaplarımızdan dağıttık. Miniklerimize tasarrufun önemini anlatmayı amaçladığımız boyama kitaplarımızın dağıtımında İznik İşletme Koordinatörümüz Hüseyin KARAKAŞ'a, İznik İlçe Müftüsü Veli Vehbi BARDAKÇI ve İlçe Halk Eğitim Müdürü İsmail ABLAK da eşlik etti.  Kitapları alan minik öğrencilerimiz hem öğrenip hem eğlenecek.
Konu ile ilgili konuşan İznik İşletme Koordinatörümüz Hüseyin KARAKAŞ eğitim hayatına yeni atılacak miniklere aşılanacak her bilginin ve davranışın hayatı boyunca ona yön vereceğini bu yüzden en derin ve en önemli eğitimin bu yaşlarda yapılması gerektiğini belirtti. UEDAŞ olarak tasarrufun önemini her fırsatta analttıklarını belirten Koordinatörümüz, gelecek nesillere bırakacağımız doğanın korunması adına ellerinden ne gerekiyorsa yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.