Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Tasarruf Temalı Boyama Kitaplarımızın Bir Sonraki Durağı İznik Oldu
Tasarruf Temalı Boyama Kitaplarımızın Bir Sonraki Durağı İznik Oldu  28.2.2017
Tasarruf Temalı Boyama Kitaplarımızın Bir Sonraki Durağı İznik Oldu

İznik Eşrefzade Ana Okulu'nun minik öğrencilerine, enerji tasarrufu temalı boyama kitaplarımızdan dağıttık. Miniklerimize tasarrufun önemini anlatmayı amaçladığımız boyama kitaplarımızın dağıtımında İznik İşletme Koordinatörümüz Hüseyin KARAKAŞ'a, İznik İlçe Müftüsü Veli Vehbi BARDAKÇI ve İlçe Halk Eğitim Müdürü İsmail ABLAK da eşlik etti.  Kitapları alan minik öğrencilerimiz hem öğrenip hem eğlenecek.
Konu ile ilgili konuşan İznik İşletme Koordinatörümüz Hüseyin KARAKAŞ eğitim hayatına yeni atılacak miniklere aşılanacak her bilginin ve davranışın hayatı boyunca ona yön vereceğini bu yüzden en derin ve en önemli eğitimin bu yaşlarda yapılması gerektiğini belirtti. UEDAŞ olarak tasarrufun önemini her fırsatta analttıklarını belirten Koordinatörümüz, gelecek nesillere bırakacağımız doğanın korunması adına ellerinden ne gerekiyorsa yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.