Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Tasarruf Temalı Boyama Kitaplarımızın Bir Sonraki Durağı İznik Oldu
Tasarruf Temalı Boyama Kitaplarımızın Bir Sonraki Durağı İznik Oldu  28.2.2017
Tasarruf Temalı Boyama Kitaplarımızın Bir Sonraki Durağı İznik Oldu

İznik Eşrefzade Ana Okulu'nun minik öğrencilerine, enerji tasarrufu temalı boyama kitaplarımızdan dağıttık. Miniklerimize tasarrufun önemini anlatmayı amaçladığımız boyama kitaplarımızın dağıtımında İznik İşletme Koordinatörümüz Hüseyin KARAKAŞ'a, İznik İlçe Müftüsü Veli Vehbi BARDAKÇI ve İlçe Halk Eğitim Müdürü İsmail ABLAK da eşlik etti.  Kitapları alan minik öğrencilerimiz hem öğrenip hem eğlenecek.
Konu ile ilgili konuşan İznik İşletme Koordinatörümüz Hüseyin KARAKAŞ eğitim hayatına yeni atılacak miniklere aşılanacak her bilginin ve davranışın hayatı boyunca ona yön vereceğini bu yüzden en derin ve en önemli eğitimin bu yaşlarda yapılması gerektiğini belirtti. UEDAŞ olarak tasarrufun önemini her fırsatta analttıklarını belirten Koordinatörümüz, gelecek nesillere bırakacağımız doğanın korunması adına ellerinden ne gerekiyorsa yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.