Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Enerjik Minikler Tasarruf Öğreniyor
Enerjik Minikler Tasarruf Öğreniyor  23.2.2017
Enerjik Minikler Tasarruf Öğreniyor

Yalova İşletme Müdürlüğümüz tarafından, enerji tasarrufu temalı boyama kitapları Yalovalı miniklerimize dağıtıldı. Ana sınıfı ve 1. Sınıf  öğrencileri eğlenerek tasarruf yapmayı öğrenecek.

Yalova İşletme Müdürümüz Volkan ÇELİK, Kurumsal İletişim Uzmanımız Emine USTAOĞLU ve Yalova İşletme Müdürlüğümüzün çalışanları tarafından bölge okullarına dağıtılan kitapları alan miniklerimiz, boyarken hem eğlenip hem öğrenecek. Yapılan uygulamanın öğrencileri çok mutlu ettiğini belirten Yalova İşletme Müdürümüz Volkan ÇELİK, kitapların dağıtımından ve gelecek nesillere tasarruf bilincini aşılayacak olmaktan dolayı çok gururlu olduklarını belirtti. Ayrıca ÇELİK, "Milli bilincin aşılanması ve enerji kaynaklarımızın tutumlu kullanımı adına her öğreti önemli bir adım. Bu sebeple elimizden geldiğince gelecek nesillere güzel yarınlar bırakmak adına görevimize devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.