Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Enerjik Minikler Tasarruf Öğreniyor
Enerjik Minikler Tasarruf Öğreniyor  23.2.2017
Enerjik Minikler Tasarruf Öğreniyor

Yalova İşletme Müdürlüğümüz tarafından, enerji tasarrufu temalı boyama kitapları Yalovalı miniklerimize dağıtıldı. Ana sınıfı ve 1. Sınıf  öğrencileri eğlenerek tasarruf yapmayı öğrenecek.

Yalova İşletme Müdürümüz Volkan ÇELİK, Kurumsal İletişim Uzmanımız Emine USTAOĞLU ve Yalova İşletme Müdürlüğümüzün çalışanları tarafından bölge okullarına dağıtılan kitapları alan miniklerimiz, boyarken hem eğlenip hem öğrenecek. Yapılan uygulamanın öğrencileri çok mutlu ettiğini belirten Yalova İşletme Müdürümüz Volkan ÇELİK, kitapların dağıtımından ve gelecek nesillere tasarruf bilincini aşılayacak olmaktan dolayı çok gururlu olduklarını belirtti. Ayrıca ÇELİK, "Milli bilincin aşılanması ve enerji kaynaklarımızın tutumlu kullanımı adına her öğreti önemli bir adım. Bu sebeple elimizden geldiğince gelecek nesillere güzel yarınlar bırakmak adına görevimize devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.