Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Enerjik Minikler Tasarruf Öğreniyor
Enerjik Minikler Tasarruf Öğreniyor  23.2.2017
Enerjik Minikler Tasarruf Öğreniyor

Yalova İşletme Müdürlüğümüz tarafından, enerji tasarrufu temalı boyama kitapları Yalovalı miniklerimize dağıtıldı. Ana sınıfı ve 1. Sınıf  öğrencileri eğlenerek tasarruf yapmayı öğrenecek.

Yalova İşletme Müdürümüz Volkan ÇELİK, Kurumsal İletişim Uzmanımız Emine USTAOĞLU ve Yalova İşletme Müdürlüğümüzün çalışanları tarafından bölge okullarına dağıtılan kitapları alan miniklerimiz, boyarken hem eğlenip hem öğrenecek. Yapılan uygulamanın öğrencileri çok mutlu ettiğini belirten Yalova İşletme Müdürümüz Volkan ÇELİK, kitapların dağıtımından ve gelecek nesillere tasarruf bilincini aşılayacak olmaktan dolayı çok gururlu olduklarını belirtti. Ayrıca ÇELİK, "Milli bilincin aşılanması ve enerji kaynaklarımızın tutumlu kullanımı adına her öğreti önemli bir adım. Bu sebeple elimizden geldiğince gelecek nesillere güzel yarınlar bırakmak adına görevimize devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.