Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Tiyatro Topluluğumuz, Olay TV'nin Konuğu Oldu
Tiyatro Topluluğumuz, Olay TV'nin Konuğu Oldu  20.2.2017
Tiyatro Topluluğumuz, Olay TV'nin Konuğu Oldu

UEDAŞ Tiyatro Topluluğu, Olay TV'de yayınlanan ve Şeyda Gümüş'ün sunuculuğunu üstlendiği "Hayatın Tadı" programına konuk oldu. Kimsesiz Çocuklar yararına yapılan projemizin 3 şehirde sahne aldığını ve çok olumlu tepkiler ile karşılaştıklarını belirten Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE, oyuncuların böyle bir etkinlikte görev aldıkları için çok mutlu olduklarını belirtti. Sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerinin önemine dikkat çeken YÜCE, ellerinden geldiğince projelerine devam etmek istediklerini de sözlerine ekledi. Sohbet havasında geçen programda Juliet karakterini canlandıran Kurumsal İletişim Uzmanımız Canan SARIKAYA da rolünden bir kesit oynadı.

UEDAŞ Tiyatro Topluluğu tarafından icra edilen "Juliet'in 42 Saati" isimli oyunun bir sonraki durağı Çanakkale olacak

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.