Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Tiyatro Topluluğumuz, Olay TV'nin Konuğu Oldu
Tiyatro Topluluğumuz, Olay TV'nin Konuğu Oldu  20.2.2017
Tiyatro Topluluğumuz, Olay TV'nin Konuğu Oldu

UEDAŞ Tiyatro Topluluğu, Olay TV'de yayınlanan ve Şeyda Gümüş'ün sunuculuğunu üstlendiği "Hayatın Tadı" programına konuk oldu. Kimsesiz Çocuklar yararına yapılan projemizin 3 şehirde sahne aldığını ve çok olumlu tepkiler ile karşılaştıklarını belirten Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE, oyuncuların böyle bir etkinlikte görev aldıkları için çok mutlu olduklarını belirtti. Sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerinin önemine dikkat çeken YÜCE, ellerinden geldiğince projelerine devam etmek istediklerini de sözlerine ekledi. Sohbet havasında geçen programda Juliet karakterini canlandıran Kurumsal İletişim Uzmanımız Canan SARIKAYA da rolünden bir kesit oynadı.

UEDAŞ Tiyatro Topluluğu tarafından icra edilen "Juliet'in 42 Saati" isimli oyunun bir sonraki durağı Çanakkale olacak

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.