Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Tiyatro Topluluğumuz, Olay TV'nin Konuğu Oldu
Tiyatro Topluluğumuz, Olay TV'nin Konuğu Oldu  20.2.2017
Tiyatro Topluluğumuz, Olay TV'nin Konuğu Oldu

UEDAŞ Tiyatro Topluluğu, Olay TV'de yayınlanan ve Şeyda Gümüş'ün sunuculuğunu üstlendiği "Hayatın Tadı" programına konuk oldu. Kimsesiz Çocuklar yararına yapılan projemizin 3 şehirde sahne aldığını ve çok olumlu tepkiler ile karşılaştıklarını belirten Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE, oyuncuların böyle bir etkinlikte görev aldıkları için çok mutlu olduklarını belirtti. Sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerinin önemine dikkat çeken YÜCE, ellerinden geldiğince projelerine devam etmek istediklerini de sözlerine ekledi. Sohbet havasında geçen programda Juliet karakterini canlandıran Kurumsal İletişim Uzmanımız Canan SARIKAYA da rolünden bir kesit oynadı.

UEDAŞ Tiyatro Topluluğu tarafından icra edilen "Juliet'in 42 Saati" isimli oyunun bir sonraki durağı Çanakkale olacak

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.