Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan Yardım Eli
UEDAŞ'tan Yardım Eli  17.2.2017
UEDAŞ'tan Yardım Eli

Genel Müdürümüz Mesut EFE, Çanakkale depreminde evleri hasar gören ve çadır kentlerde yaşamak zorunda kalan vatandaşlarımızı ziyaret etti.Hem vatandaşlarımıza kışlık giysi yardımı yapmak hem de depremin yaşandığı ilk gündem itibaren, var gücü ile çalışan ekiplerimizi tebrik etmek üzere bölgeye giden EFE, çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdürümüz, UEDAŞ olarak elimizden ne gelirse yapmaya ve vatandaşlarımıza hizmet sağlamaya devam edileceğini belirtti.Genel Müdürümüze ziyarette Çanakkale İşletme Müdürümüz Gökay Fatih DANACI ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE de eşlik etti.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.