Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan Yardım Eli
UEDAŞ'tan Yardım Eli  17.2.2017
UEDAŞ'tan Yardım Eli

Genel Müdürümüz Mesut EFE, Çanakkale depreminde evleri hasar gören ve çadır kentlerde yaşamak zorunda kalan vatandaşlarımızı ziyaret etti.Hem vatandaşlarımıza kışlık giysi yardımı yapmak hem de depremin yaşandığı ilk gündem itibaren, var gücü ile çalışan ekiplerimizi tebrik etmek üzere bölgeye giden EFE, çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdürümüz, UEDAŞ olarak elimizden ne gelirse yapmaya ve vatandaşlarımıza hizmet sağlamaya devam edileceğini belirtti.Genel Müdürümüze ziyarette Çanakkale İşletme Müdürümüz Gökay Fatih DANACI ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE de eşlik etti.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.