Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan Yardım Eli
UEDAŞ'tan Yardım Eli  17.2.2017
UEDAŞ'tan Yardım Eli

Genel Müdürümüz Mesut EFE, Çanakkale depreminde evleri hasar gören ve çadır kentlerde yaşamak zorunda kalan vatandaşlarımızı ziyaret etti.Hem vatandaşlarımıza kışlık giysi yardımı yapmak hem de depremin yaşandığı ilk gündem itibaren, var gücü ile çalışan ekiplerimizi tebrik etmek üzere bölgeye giden EFE, çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdürümüz, UEDAŞ olarak elimizden ne gelirse yapmaya ve vatandaşlarımıza hizmet sağlamaya devam edileceğini belirtti.Genel Müdürümüze ziyarette Çanakkale İşletme Müdürümüz Gökay Fatih DANACI ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE de eşlik etti.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.